Чи передбачено залучення до комісій по прийманню в експлуатацію нових об’єктів, виїмкових дільниць, очисних вибоїв вугільних підприємств представників  Держпраці? 

Відповідає головний державний інспектор відділу нагляду у вугільній промисловості Марцинюк В.І:

Відповідно до пункту 18 глави 1 розділу ІV «Правил безпеки у вугільних шахтах» (НПАОП 10.0-1.01-10) нові та реконструйовані шахти, горизонти (блоки, панелі) приймаються в експлуатацію згідно з Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2008 № 923 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 534). На діючих шахтах прийом до експлуатації нових об’єктів, виїмкових дільниць, очисних вибоїв (у тому числі після повторної нарізки та тривалої зупинки) і підготовчих виробок здійснюється комісією, призначеною директором шахти, за участю представників Держгірпромнагляду ( на даний момент – Держпраці), санітарно-епідеміологічної та гірничорятувальної служб і профспілок.

Print Friendly, PDF & Email

About Сектор ЗМІ