Боротьба з нелегальною працею – це один з пріоритетних напрямків у роботі Держпраці

Боротьба з нелегальною працею – це один з пріоритетних напрямків у роботі Державної служби України з питань праці.

Про це сказала перший заступник начальника ГУ Держпраці ГУ Держпраці у Львівській області Олена Грицак в ефірі програми «Вечір у Львові», що  на ТРК «Львів».

Відтак спільно з Міжнародною організацією праці Державна служба України з питань праці  розробила  пілотний проект щодо виявлення незадекларованої праці.«Мета цього проекту полягає в тому, щоб  побороти це явище, а також проаналізувати та визначити  причини незадекларованої праці»,- зазначила Олена Грицак.

В рамках цього пілотного проекту відбудеться  опитування роботодавців та громадян,  масштабна інформаційно-роз’яснювальна робота та інспекційні відвідування під час яких фіксуватимуть  випадки незадекларованої праці.

У свою чергу, головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Наталя Щерба розповіла про  тренінг, який організували Міжнародна організація праці та Державна служба України з питань праці у Києві.

«Під час тренінгу міжнародні експерти ділилися з нами власним досвідом.  Ми  здобули навички, які необхідні для успішного подолання незадекларованої праці»,- зазначила Наталя Щерба.

Print Friendly, PDF & Email

About Сектор ЗМІ