Роботодавці та працівники повинні зрозуміти правила гри на ринку праці та дотримуватися їх,- національний координатор проекту МОП

Міжнародна організація праці  прагне  поділитися світовим  досвідом та практиками  країн Європейського  Союзу  з  інспекторами Державної служби України з питань праці.

Про це заявила під час  прямого ефіру  національний  координатор  проекту Міжнародної організації праці Софія Литвин, розповідаючи  глядачам ТРК «Львів» про пілотний проект щодо подолання незадекларованої праці.

«Міжнародна організація праці у цьому й наступному році надаватиме підтримку Україні. Це здійснюється для того, щоб робота  інспекторів була ефективнішою, а  ситуація на ринку праці покращилася»,- сказала Софія Литвин.

При цьому вона зазначила, що проект впроваджується для того, щоб роботодавці та працівники зрозуміли правила гри на ринку праці та неухильно їх дотримувалися. «Втім,  не усі працівники та роботодавці це усвідомлюють, тому, найпершим  завданням інспекторів є розповісти про переваги офіційного працевлаштування», – резюмувала національний  координатор  проекту Міжнародної організації праці.

Print Friendly, PDF & Email

About Сектор ЗМІ