Про безпеку праці йшлося під час семінару на заводі будівельної і художньої кераміки

Днями  в ПрАТ «Вістовицький завод будівельної і художньої кераміки ім. Ю. С. Завадського», що знаходиться  у Самбірському районі відбулася семінар-нарада  щодо вимог, які регламентують питання праці, охорони праці та промислової безпеки. Також присутні обговорили проблему запобігання травматизму на підприємстві.

 Слід зазначити, що це підприємство відноситься до будівельної галузі і займається виробництвом цегли із випаленої глини.

Під час  семінар-наради головний державний  інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв`язку управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної  небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Станіслав Мілан  акцентував увагу на дотриманні безпечних умов праці під час виконання робіт з виробництва цегли.

При цьому фахівець ГУ Держпраці наголосив на необхідності утримання у безпечному технічному стані виробничого обладнання та технологічних ліній. Водночас  він зосередив увагу на організації проведення навчання, інструктажу та перевірки знань з питань охорони праці працівників. Серед іншого, роз’яснив порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Про додержання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час  використання вантажопідіймальних кранів доповів головний державний  інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв`язку управління нагляду в промисловості і на об`єктах підвищеної  небезпеки ГУ Держпраці у Львівській області Михайло  Місик. Він також ознайомив працівників з діючими «Правилами  охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт».

Головний державний інспектор відділу з питань додержанням законодавства застрахованих осіб, працевлаштування інвалідів, з питань дитячої праці та інших нормативно-правових актів управління з питань праці Головного управління Держпраці у Львівській області Мирон Лизан  ознайомив присутніх з новим порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Під час семінар-наради фахівці ГУ Держпраці  надали консультацію працівникам щодо застосування норм законодавства про охорону праці та трудового законодавства, вказано на відповідальність за допущення порушень законодавства про працю та про охорону праці,

 

Print Friendly, PDF & Email

About Сектор ЗМІ