Реєстр Декларацій

Журнал обліку суб`єктів господарювання, які набули права на вчинення певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб`єкта господарювання вимогам законодавства

№  з/п Реєстраційний номер (скан.)
Дата реєстрації Назва суб`єкта господарювання код ЄДРПОУ суб`єкта господарювання ПІБ керівника суб`єкта господарювання
1 1/17 03.01.2017 ДП “Національна енергетична компанія “Укренерго” 00100227 Ковальчук Всеволод  Владиславович В.о. Данилюк Ярослав Григорович
2 2/17 03.01.2017 ПП “Твій театр” 36462137 Саврук Ярослав Ілліч
3 3/17 03.01.2017 ТОВ “Ходорівський м’ясокомбінат” 33562670 Матвійко Дмитро Степанович
4 4/17 05.01.2017 ПП “Будівельна

компанія “Буд Електро Монтаж”

35227868 Лозюк Віктор Павлович
5 5/17 12.01.2017 ПрАТ “ІРОКС” 23958651 Микичак Ігор Пилипович
6 6/17 18.01.2017 ДП “Парк-Плюс-Сервіс” 33195599 Возний Володимир Павлович
7 7/17 18.01.2017 ПП “Паркбуд-Плюс” 31804041 Возний Володимир Павлович
8 8/17 18.01.2017 ПП “Екомісто” 35775329 Возний Володимир Павлович
9 9/17 27.01.2017 ПП “ГАЛ-БЕЗПЕКА” 37444386 Лєбєдєва Наталя Романівна
10 10/17 27.01.2017 ТОВ “Бурова компанія “Горизонти” 38894440 Козицький Степан Зіновійович
11 11/17 02.02.2017 ФОП Ісаков Аркадій Веніамінович 2863601471  Ісаков Аркадій Веніамінович
12 12/17 02.02.2017 ТОВ “Се-Гал плюс” 31589088 Рождествен-ський Сергій Олександрович
13 13/17 03.02.2017 ТОВ “Електроконтакт

Україна”

31501874 Гаврильчик Андрій Васильович
14 14/17 16.02.2017 ТОВ “ФАКРО ОРБІТА” 31754918 Верхола  Юрій Андрійович
15 15/17 20.02.2017 Філія “Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту”

ПАТ “Укрзалізниця”

40123423/659 (40075815) Живоронко Ігор Романович
16 16/17 23.02.2017 МПП “Соломія” 25231462 Басараб Галина Романівна
17 17/17 24.02.2017 ТОВ “Житло Буд Сервіс” 37606590 Добуш Ігор Іванович
18 18/17 24.02.2017 ПП “Житло “ПЛЮС” 39879837 Козак Віктор Олексійович
19 19/17 24.02.2017 ТОВ “МІСТОБУДЖИТЛО” 3967192 Козак Валентин Олексійович
20 20/17 03.03.2017 ПАТ “Іскра” 00214244 Костів Мирон Андрійович
21 21/17 03.03.2017 ТОВ “Західноукраїнський консалтинг центр” 20855092 Пелещишин Роман Іванович
22 22/17 09.03.2017 ФОП Дудчак О.Б. 2853304331 Дудчак Олег Богданович
23 23/17 13.03.2017 Львівська національна

музична академія імені

М.В. Лисенка

02214225 Пилипюк Ігор Михайлович
24 24/17 17.03.2017 ПАТ “Укрзалізниця” 40075815 Балчун Войцех
25 25/17 21.03.2017 МКП “Соломія” 22400651 Матусяк Володимир Тадейович
26 26/17 22.03.2017 ЛКП “ВУЛЕЦЬКЕ” 20813567 Костик Орест Іванович
27 27/17 27.03.2017 ПАТ “Українська залізниця”

ВП “Самбірська дистанція електропостачання”

40075815 Федьків Андрій Зенонович
28 28/17 29.03.2017 ТОВ “Інтергал” 22015203 Самченко Роман Анатолійович
29 29/17 30.03.2017 ФОП Чорнейко Ігор Михайлович 2420410799  Чорнейко Ігор Михайлович
30 30/17 30.03.2017 ТОВ “Епіцентр К” 32490244 Михайлишин Петро Йосипович
31 31/17 30.03.2017 ТВП “ІТК” у формі ТзОВ 22405022 Кутник Іван Іванович
32 32/17 30.03.2017 ТОВ ПГ “Антикорбудсервіс” 32643952 Сухинюк Анатолій  Євгенович
33 33/17 31.03.2017 ПП “Яворівміськбуд” 34107173 Гера Михайло Степанович
34 34/17 03.04.2017 ПАТ “Південьзахіделектро-мережбуд” 00114086 Адамович Ростислав Богданович
35 35/17 03.04.2017 ТОВ “ГАЛИЦЬКА  КАБЕЛЬНА ЛІНІЯ” 34904727 Фрич Юрій Ігорович
36 36/17 03.04.2017 ТОВ “Компонент ЛБ” 40044567 Лабунський Олег Любомирович
37 37/17 13.04.2017 ТДВ “Самбірська швейна фабрика” 00309536 Михайлів Іван Петрович
38 38/17 13.04.2017 ПрАТ “ТЕХЕНЕРГО” 23891483 Джало Володимир Федорович
39 39/17 20.04.2017 ТОВ “Дунапак-Україна” 30028622 Гнатюк Наталя Ярославівна
40 40/17 21.04.2017 ДП “Вальво-Енергосервіс” ТОВ “Вальво” 41264221 Костюк Мирослава Миколаївна
41 41/17 21.04.2017 КП “Радехівське міське водоканалізаційне господарство” 33465198 Крет Ігор Тадейович
42 42/17 21.04.2017 ТОВ “Квант” 30999768 Генгало Степан Володимирович
43 43/17 21.04.2017 ТОВ “Яблуневий Дар” 32475074 Пилипенко Тетяна Ігорівна
44 44/17 21.04.2017 ТОВ “ТБ ПАК” 40209608 Барщовська Ірина Тарасівна
45 45/17 21.04.2017 ТОВ “ТБ Інжиніринг” 40414498 Зубко Владислав Вікторович
46 46/17 24.04.2017 ТОВ “Транс-Сервіс-1” 32602104 Куспись Євгеній Адамович
47 47/17 26.04.2017 ТОВ “Метбрухт Холдінг” 41134881 Мозіль Тарас Миронович
48 48/17 28.04.2017 ТОВ “Астро-Сервіс” 35193200 Гергель Вадим Миколайович
49 49/17 28.04.2017 ТОВ “Астро-Сервіс” 35193200 Гергель Вадим Миколайович
50 50/17 10.05.2017 ТОВ “Енерсет” 38558056 Брич Петро Володимирович
51 51/17 13.05.2017 Миколаївська комунальна центральна районна лікарня 20764294 Хрущ Ірина Володимирівна
52 52/17 13.05.2017 ПрАТ “Старосамбірський кар’єр” 00292592 Француз Ярослав Володимирович
53 53/17 15.05.2017 ТОВ “Лада-Хліб” 39389159 Мартиненко Дмитро Андрійович
54 54/17 22.05.2017 ТДВ “Львівський експерементальний механічний завод” 01284761 Николайчук Лев Миколайович
55 55/17 22.05.2017 ФОП Корейба В.С. 1808202212 Корейба Володимир Степанович
56 56/17 25.05.2017 ТОВ НВП “Техноваги” 32126739 Клос Ігор Миколайович
57 57/17 29.05.2017 ТОВ “Кумпан” 40653546 Погребняк Тарас Михайлович
58 58/17 06.06.2017 ПрАТ “Львівобленерго” 00131587 Матвіїшин Володимир Євгенович
59 59/17 06.06.2017 СУНП ТОВ “Сферос-Електрон” 23972496 Стародуб Олександр Володимирович
60 60/17 06.06.2017 ТОВ “Партнерпроектбуд” 40920280 Мануйлик Людмила Юріївна
61 61/17 19.06.2017 ФОП Герасимів В.І. 3344301917 Герасимів Володимир Ігорович
62 62/17 20.06.2017 ТОВ “Наталія 18” 33618419 Кирич Орест Дмитрович
63 63/17 26.06.2017 ТОВ “Універсальна Бурильна техніка” 40978147 Джигалов Сергій Олексійович
64 64/17 27.06.2017 ТОВ “Карпатська бурова компанія” 40389179 Березовський Ігор Григорович
65 65/17 30.06.2017 ТОВ “НФМ Україна” 40347359 Бережанська Лілія Ігорівна
66 66/17 04.07.2017 ТОВ Науково- виробнича фірма “ОРУС” 19339942 Кратюк Петро Броніславович
67 67/17 04.07.2017 ТОВ “Фірма Інтербуд” 35774634 Демус Андрій Васильович
68 68/17 05.07.2017 ТОВ ІТ-ІНТЕГРАТОР 31091208 Жданов Максим Вячеславович
69 69/17 12.07.2017 ПАТ “Дрогобицький хлібокомбінат” 00376389 Осередчук Роман Петрович
70 70/17 12.07.2017 ПП”Тепло-технічний сервіс” 32819017 Цяпало Василь Дмитрович
71 71/17 12.07.2017 ФОП Гринишин Н.А. 3238509099 Гринишин Назар Андрійович
72 72/17 20.07.2017 ТЗОВ “Агролайф корми” 36874925 Пацула Ігор Романович
73 73/17 20.07.2017 Камянка-Бузька Центральна районна лікарня 01996326 Ковальчук Олександр Андрійович
74 74/17 24.07.2017 КЗ ЛОР “ЛОЦМСЕ” 20762605 Решота Володимир Йосипович
75 75/17 28.07.2017 МКП”Жидачівводоканал” 25234325 Ковалець Ігор Васильович
76 76/17 02.08.2017 Львівський торговельно-економічний університет 01597980 Куцик Петро Олексійович
77 77/17 03.08.2017 ПП “Галицька Будівельна Група” 36873811 Циганюк Валерій Анатолійович
78 78/17 03.08.2017 ТОВ “НФМ Україна” 40347359 Бережанська Лілія Ігорівна
79 79/17 08.08.2017 ТОВ “Надрагідробурмаш” 37349225 Лисяк Богдан Ростиславович
80 80/17 08.08.2017 ТОВ “Надрагідробурмаш” 37349225 Лисяк Богдан Ростиславович
81 81/17 15.08.2017 ТзОВ “Євро-Комерс” 37059699 Мисак Оксана Степанівна
82 82/17 16.08.2017 ТзОВ “Міг” 32569455 Ткаченко Ігор Анатолійович
83 83/17 17.08.2017 Державна установа “Львівська установа виконання покарань (№19)” 08563978 Кутовой Вадим Анатолійович
 84  84/17  19.08.2017  ТзОВ “НФМ Україна”  40347359  Бережанська Лілія Ігорівна
85 85/17 21.08.2017 ТзОВ “СП “Електронтранс” 37965405 Пецух Василь Бенедиктович
86 86/17 21.08.2017 ТзОВ “Мальви” 23268366 Гарда Степан Михайлович
87 87/17 23.08.2017 ТОВ “Свісс Кроно” 31147999 Зайонц Анджей
88 88/17 29.08.2017 КП “Стрийводоканал” 05432968 Козак Володимир Михайлович
89 89/17 31.08.2017 ТзОВ Науково-виробнича фірма “Орус” 19339942 Кратюк Петро Броніславович
90 90/17 01.09.2017 ТзОВ Трикотажна фабрика “Промінь” 32712601 Савицька Ірина Миколаївна
91 91/17 05.09.2017 ТзОВ “Креативна фабрика Вікторія” 40178963 Богач Анатолій Михайлович
92 92/17 05.09.2017 ФОП Биченко Віталій Олександрович 3295108556 Биченко Віталій Олександрович
93 93/17 06.09.2017 ТзОВ “Компанія Дністер” 20811930 Гвоздіков Олексій Вікторович
94 94/17 05.09.2017 ТОВ “Ашан Україна Гіпермаркет” 35442481 Мішель Ларівьєр
95 95/17 05.09.2017 ТОВ “Ашан Україна Гіпермаркет” 35442481 Мішель Ларівьєр
96 96/17 07.09.2017 МП “Каскад” 06953617 Кушинський Віктор Петрович
97 97/17 08.09.2017 КП “Новояворівськжитло” 34978118 Сичак Галина Федорівна
98 98/17 08.09.2017 ТзОВ “Західноукраїнський навчальний центр з охорони праці” 41529664 Козак Андрій Михайлович
99 99/17 12.09.2017 ТзОВ “Полікор” 19330504 Гарасим Ігор Володимирович
100 100/17 13.09.2017 ТзОВ “СП “Електронтранс” 37965405 Пецух Василь Бенедиктович
101 101/17 18.09.2017 ТзОВ “Оптех” 35472170 Бабичев Володимир Володимирович
102 102/17 18.09.2017 СП ТзОВ “Олнова” 22421742 Фурда Ярослав Богданович
103 103/17 21.09.2017 Сокальське міське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства 20845840 Лащук Ігор Васильович
104 104/17 25.09.2017 ТзОВ “Дар’я Люкс” 31804806 Сойка Зоряна Володимирівна
105 105/17 25.09.2017 ТДВ “Стрий Авто” 05461504 Карплюк Юрій Ярославович
106 106/17 27.09.2017 ПП “Степс” 31176003 Березан Іван Степанович
107 107/17 28.09.2017 ДП “Сан Гарден” 32568687 Висоцький Ігор Богданович
108 108/17 29.09.2017 ТзОВ “Тандем” 23956385 Танчук Василь Володимирович
109 109/17 29.09.2017 Львівський державний університет безпеки життєдіяльності 08571340 Козяр Михайло Миколайович
110 110/17 03.10.2017 ТзОВ НВП “Корпорація КРТ” 13820029 Сахаров Вадим Олександрович
111 111/17 03.10.2017 ПП “Сучасні промислові технології” 39363972 Лебедич Станіслав Ігорович
112 112/17 03.10.2017 ТОВ Спеціалізоване підприємство “ЕККО” 14370485 Драбик Володимир Осипович
113 113/17 09.10.2017 ТзОВ “Карпатська бурова компанія” 40389179 Березовський Ігор Григорович
114 114/17 10.10.2017 Комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” 34167494 Похмурський Володимир Васильович
115 115/17 17.10.2017 ФОП Бруньковська О.Р. 3255306426 Бруньковська Оксана Романівна
116 116/17 17.10.2017 ТзОВ “Монітор-Україна” 31442776 Казбан Іван Григорович
117 117/17 24.10.2017 ПрАТ “Самбірський приладобудівний завод “Омега” 14311554 Мошуманський Петро Михайлович
118 118/17 24.10.2017 ТзОВ “Деревій” 22339012 Чорний Юрій Богданович
119 119/17 24.10.2017 КП “Розділжитлосервіс” 22362258 Жук Богдан Любомирович
120 120/17 26.10.2017 ТзОВ “Бадер Україна” 33909724 Павлунь Андрій Миколайович
121 121/17 26.10.2017 ВП “Рава-Руський шпалопросочувальний завод” філії “Центр управління промисловістю” ПАТ “Укрзалізниця” 40075815 Кравцов Євген Павлович
122 122/17 26.10.2017 ПАТ “Львівська кондитерська фабрика “Світоч” 00382154 Гузєй Ярослав Петрович
123 123/17 26.10.2017 ТзОВ “Дантекс Україна” 40223760 Салань Лілія Олексіївна
124 124/17 30.10.2017 ТзОВ “Молокозавод “Самбірський” 00424415 Пилипчук Роман Ігорович
125 125/17 31.10.2017 СП ТзОВ “Олнова” 22421742 Фурда Ярослав Богданович
126 126/17 01.11.2017 ТзОВ “Радехівський цукор” 36153189 Сікорський Віталій Петрович
127 127/17 06.11.2017 ПП “ВО” 32562459 Процик Володимир Володимирович
128 128/17 06.11.2017 СП ТзОВ “Брополь” 31143837 Оленюк Оксана Юріївна
129 129/17 06.11.2017 ТзОВ “Навчально-методичний центр “Новатор” 34295476 Овсянников Федір Олександрович
130 130/17 07.11.2017 ДП “Холгер Крістіансен Продакшн України” Компанії “Холгер Крістіансен А/С” 32599783 Тріаду Тьєррі
131 131/17 07.11.2017 ЛКП “Богданівка” 20826363 Чорний Віталій Васильович
132 132/17 07.11.2017 ТзОВ “Інтеграл-4” 20826363 Цицкієв Ваха Аюпович
133 133/17 09.11.2017 ТДВ “Стрий Авто” 05461504 Карплюк Юрій Ярославович
134 134/17 10.11.2017 ТзОВ “Метал Холдінг” 19121597 Сагайченко Лариса Віталіївна

 

Print Friendly, PDF & Email