Реєстр Декларацій

Журнал обліку суб`єктів господарювання, які набули права на вчинення певних дій щодо провадження господарської діяльності або видів господарської діяльності на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази суб`єкта господарювання вимогам законодавства

№  з/п Реєстраційний номер (скан.)
Дата реєстрації Назва суб`єкта господарювання код ЄДРПОУ суб`єкта господарювання ПІБ керівника суб`єкта господарювання
1 1/17 03.01.2017 ДП “Національна енергетична компанія “Укренерго” 00100227 Ковальчук Всеволод  Владиславович В.о. Данилюк Ярослав Григорович
2 2/17 03.01.2017 ПП “Твій театр” 36462137 Саврук Ярослав Ілліч
3 3/17 03.01.2017 ТОВ “Ходорівський м’ясокомбінат” 33562670 Матвійко Дмитро Степанович
4 4/17 05.01.2017 ПП “Будівельна

компанія “Буд Електро Монтаж”

35227868 Лозюк Віктор Павлович
5 5/17 12.01.2017 ПрАТ “ІРОКС” 23958651 Микичак Ігор Пилипович
6 6/17 18.01.2017 ДП “Парк-Плюс-Сервіс” 33195599 Возний Володимир Павлович
7 7/17 18.01.2017 ПП “Паркбуд-Плюс” 31804041 Возний Володимир Павлович
8 8/17 18.01.2017 ПП “Екомісто” 35775329 Возний Володимир Павлович
9 9/17 27.01.2017 ПП “ГАЛ-БЕЗПЕКА” 37444386 Лєбєдєва Наталя Романівна
10 10/17 27.01.2017 ТОВ “Бурова компанія “Горизонти” 38894440 Козицький Степан Зіновійович
11 11/17 02.02.2017 ФОП Ісаков Аркадій Веніамінович 2863601471  Ісаков Аркадій Веніамінович
12 12/17 02.02.2017 ТОВ “Се-Гал плюс” 31589088 Рождествен-ський Сергій Олександрович
13 13/17 03.02.2017 ТОВ “Електроконтакт

Україна”

31501874 Гаврильчик Андрій Васильович
14 14/17 16.02.2017 ТОВ “ФАКРО ОРБІТА” 31754918 Верхола  Юрій Андрійович
15 15/17 20.02.2017 Філія “Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту”

ПАТ “Укрзалізниця”

40123423/659 (40075815) Живоронко Ігор Романович
16 16/17 23.02.2017 МПП “Соломія” 25231462 Басараб Галина Романівна
17 17/17 24.02.2017 ТОВ “Житло Буд Сервіс” 37606590 Добуш Ігор Іванович
18 18/17 24.02.2017 ПП “Житло “ПЛЮС” 39879837 Козак Віктор Олексійович
19 19/17 24.02.2017 ТОВ “МІСТОБУДЖИТЛО” 3967192 Козак Валентин Олексійович
20 20/17 03.03.2017 ПАТ “Іскра” 00214244 Костів Мирон Андрійович
21 21/17 03.03.2017 ТОВ “Західноукраїнський консалтинг центр” 20855092 Пелещишин Роман Іванович
22 22/17 09.03.2017 ФОП Дудчак О.Б. 2853304331 Дудчак Олег Богданович
23 23/17 13.03.2017 Львівська національна

музична академія імені

М.В. Лисенка

02214225 Пилипюк Ігор Михайлович
24 24/17 17.03.2017 ПАТ “Укрзалізниця” 40075815 Балчун Войцех
25 25/17 21.03.2017 МКП “Соломія” 22400651 Матусяк Володимир Тадейович
26 26/17 22.03.2017 ЛКП “ВУЛЕЦЬКЕ” 20813567 Костик Орест Іванович
27 27/17 27.03.2017 ПАТ “Українська залізниця”

ВП “Самбірська дистанція електропостачання”

40075815 Федьків Андрій Зенонович
28 28/17 29.03.2017 ТОВ “Інтергал” 22015203 Самченко Роман Анатолійович
29 29/17 30.03.2017 ФОП Чорнейко Ігор Михайлович 2420410799  Чорнейко Ігор Михайлович
30 30/17 30.03.2017 ТОВ “Епіцентр К” 32490244 Михайлишин Петро Йосипович
31 31/17 30.03.2017 ТВП “ІТК” у формі ТзОВ 22405022 Кутник Іван Іванович
32 32/17 30.03.2017 ТОВ ПГ “Антикорбудсервіс” 32643952 Сухинюк Анатолій  Євгенович
33 33/17 31.03.2017 ПП “Яворівміськбуд” 34107173 Гера Михайло Степанович
34 34/17 03.04.2017 ПАТ “Південьзахіделектро-мережбуд” 00114086 Адамович Ростислав Богданович
35 35/17 03.04.2017 ТОВ “ГАЛИЦЬКА  КАБЕЛЬНА ЛІНІЯ” 34904727 Фрич Юрій Ігорович
36 36/17 03.04.2017 ТОВ “Компонент ЛБ” 40044567 Лабунський Олег Любомирович
37 37/17 13.04.2017 ТДВ “Самбірська швейна фабрика” 00309536 Михайлів Іван Петрович
38 38/17 13.04.2017 ПрАТ “ТЕХЕНЕРГО” 23891483 Джало Володимир Федорович
39 39/17 20.04.2017 ТОВ “Дунапак-Україна” 30028622 Гнатюк Наталя Ярославівна
40 40/17 21.04.2017 ДП “Вальво-Енергосервіс” ТОВ “Вальво” 41264221 Костюк Мирослава Миколаївна
41 41/17 21.04.2017 КП “Радехівське міське водоканалізаційне господарство” 33465198 Крет Ігор Тадейович
42 42/17 21.04.2017 ТОВ “Квант” 30999768 Генгало Степан Володимирович
43 43/17 21.04.2017 ТОВ “Яблуневий Дар” 32475074 Пилипенко Тетяна Ігорівна
44 44/17 21.04.2017 ТОВ “ТБ ПАК” 40209608 Барщовська Ірина Тарасівна
45 45/17 21.04.2017 ТОВ “ТБ Інжиніринг” 40414498 Зубко Владислав Вікторович
46 46/17 24.04.2017 ТОВ “Транс-Сервіс-1” 32602104 Куспись Євгеній Адамович
47 47/17 26.04.2017 ТОВ “Метбрухт Холдінг” 41134881 Мозіль Тарас Миронович
48 48/17 28.04.2017 ТОВ “Астро-Сервіс” 35193200 Гергель Вадим Миколайович
49 49/17 28.04.2017 ТОВ “Астро-Сервіс” 35193200 Гергель Вадим Миколайович
50 50/17 10.05.2017 ТОВ “Енерсет” 38558056 Брич Петро Володимирович
51 51/17 13.05.2017 Миколаївська комунальна центральна районна лікарня 20764294 Хрущ Ірина Володимирівна
52 52/17 13.05.2017 ПрАТ “Старосамбірський кар’єр” 00292592 Француз Ярослав Володимирович
53 53/17 15.05.2017 ТОВ “Лада-Хліб” 39389159 Мартиненко Дмитро Андрійович
54 54/17 22.05.2017 ТДВ “Львівський експерементальний механічний завод” 01284761 Николайчук Лев Миколайович
55 55/17 22.05.2017 ФОП Корейба В.С. 1808202212 Корейба Володимир Степанович
56 56/17 25.05.2017 ТОВ НВП “Техноваги” 32126739 Клос Ігор Миколайович
57 57/17 29.05.2017 ТОВ “Кумпан” 40653546 Погребняк Тарас Михайлович
58 58/17 06.06.2017 ПрАТ “Львівобленерго” 00131587 Матвіїшин Володимир Євгенович
59 59/17 06.06.2017 СУНП ТОВ “Сферос-Електрон” 23972496 Стародуб Олександр Володимирович
60 60/17 06.06.2017 ТОВ “Партнерпроектбуд” 40920280 Мануйлик Людмила Юріївна
61 61/17 19.06.2017 ФОП Герасимів В.І. 3344301917 Герасимів Володимир Ігорович
62 62/17 20.06.2017 ТОВ “Наталія 18” 33618419 Кирич Орест Дмитрович
63 63/17 26.06.2017 ТОВ “Універсальна Бурильна техніка” 40978147 Джигалов Сергій Олексійович
64 64/17 27.06.2017 ТОВ “Карпатська бурова компанія” 40389179 Березовський Ігор Григорович
65 65/17 30.06.2017 ТОВ “НФМ Україна” 40347359 Бережанська Лілія Ігорівна
66 66/17 04.07.2017 ТОВ Науково- виробнича фірма “ОРУС” 19339942 Кратюк Петро Броніславович
67 67/17 04.07.2017 ТОВ “Фірма Інтербуд” 35774634 Демус Андрій Васильович
68 68/17 05.07.2017 ТОВ ІТ-ІНТЕГРАТОР 31091208 Жданов Максим Вячеславович
69 69/17 12.07.2017 ПАТ “Дрогобицький хлібокомбінат” 00376389 Осередчук Роман Петрович
70 70/17 12.07.2017 ПП”Тепло-технічний сервіс” 32819017 Цяпало Василь Дмитрович
71 71/17 12.07.2017 ФОП Гринишин Н.А. 3238509099 Гринишин Назар Андрійович
72 72/17 20.07.2017 ТЗОВ “Агролайф корми” 36874925 Пацула Ігор Романович
73 73/17 20.07.2017 Камянка-Бузька Центральна районна лікарня 01996326 Ковальчук Олександр Андрійович
74 74/17 24.07.2017 КЗ ЛОР “ЛОЦМСЕ” 20762605 Решота Володимир Йосипович
75 75/17 28.07.2017 МКП”Жидачівводоканал” 25234325 Ковалець Ігор Васильович
76 76/17 02.08.2017 Львівський торговельно-економічний університет 01597980 Куцик Петро Олексійович
77 77/17 03.08.2017 ПП “Галицька Будівельна Група” 36873811 Циганюк Валерій Анатолійович
78 78/17 03.08.2017 ТОВ “НФМ Україна” 40347359 Бережанська Лілія Ігорівна
79 79/17 08.08.2017 ТОВ “Надрагідробурмаш” 37349225 Лисяк Богдан Ростиславович
80 80/17 08.08.2017 ТОВ “Надрагідробурмаш” 37349225 Лисяк Богдан Ростиславович
81 81/17 15.08.2017 ТзОВ “Євро-Комерс” 37059699 Мисак Оксана Степанівна
82 82/17 16.08.2017 ТзОВ “Міг” 32569455 Ткаченко Ігор Анатолійович
83 83/17 17.08.2017 Державна установа “Львівська установа виконання покарань (№19)” 08563978 Кутовой Вадим Анатолійович
 84  84/17  19.08.2017  ТзОВ “НФМ Україна”  40347359  Бережанська Лілія Ігорівна
85 85/17 21.08.2017 ТзОВ “СП “Електронтранс” 37965405 Пецух Василь Бенедиктович
86 86/17 21.08.2017 ТзОВ “Мальви” 23268366 Гарда Степан Михайлович
87 87/17 23.08.2017 ТОВ “Свісс Кроно” 31147999 Зайонц Анджей
88 88/17 29.08.2017 КП “Стрийводоканал” 05432968 Козак Володимир Михайлович
89 89/17 31.08.2017 ТзОВ Науково-виробнича фірма “Орус” 19339942 Кратюк Петро Броніславович
90 90/17 01.09.2017 ТзОВ Трикотажна фабрика “Промінь” 32712601 Савицька Ірина Миколаївна
91 91/17 05.09.2017 ТзОВ “Креативна фабрика Вікторія” 40178963 Богач Анатолій Михайлович
92 92/17 05.09.2017 ФОП Биченко Віталій Олександрович 3295108556 Биченко Віталій Олександрович
93 93/17 06.09.2017 ТзОВ “Компанія Дністер” 20811930 Гвоздіков Олексій Вікторович
94 94/17 05.09.2017 ТОВ “Ашан Україна Гіпермаркет” 35442481 Мішель Ларівьєр
95 95/17 05.09.2017 ТОВ “Ашан Україна Гіпермаркет” 35442481 Мішель Ларівьєр
96 96/17 07.09.2017 МП “Каскад” 06953617 Кушинський Віктор Петрович
97 97/17 08.09.2017 КП “Новояворівськжитло” 34978118 Сичак Галина Федорівна
98 98/17 08.09.2017 ТзОВ “Західноукраїнський навчальний центр з охорони праці” 41529664 Козак Андрій Михайлович
99 99/17 12.09.2017 ТзОВ “Полікор” 19330504 Гарасим Ігор Володимирович
100 100/17 13.09.2017 ТзОВ “СП “Електронтранс” 37965405 Пецух Василь Бенедиктович
101 101/17 18.09.2017 ТзОВ “Оптех” 35472170 Бабичев Володимир Володимирович
102 102/17 18.09.2017 СП ТзОВ “Олнова” 22421742 Фурда Ярослав Богданович
103 103/17 21.09.2017 Сокальське міське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства 20845840 Лащук Ігор Васильович
104 104/17 25.09.2017 ТзОВ “Дар’я Люкс” 31804806 Сойка Зоряна Володимирівна
105 105/17 25.09.2017 ТДВ “Стрий Авто” 05461504 Карплюк Юрій Ярославович
106 106/17 27.09.2017 ПП “Степс” 31176003 Березан Іван Степанович
107 107/17 28.09.2017 ДП “Сан Гарден” 32568687 Висоцький Ігор Богданович
108 108/17 29.09.2017 ТзОВ “Тандем” 23956385 Танчук Василь Володимирович
109 109/17 29.09.2017 Львівський державний університет безпеки життєдіяльності 08571340 Козяр Михайло Миколайович
110 110/17 03.10.2017 ТзОВ НВП “Корпорація КРТ” 13820029 Сахаров Вадим Олександрович
111 111/17 03.10.2017 ПП “Сучасні промислові технології” 39363972 Лебедич Станіслав Ігорович
112 112/17 03.10.2017 ТОВ Спеціалізоване підприємство “ЕККО” 14370485 Драбик Володимир Осипович
113 113/17 09.10.2017 ТзОВ “Карпатська бурова компанія” 40389179 Березовський Ігор Григорович
114 114/17 10.10.2017 Комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” 34167494 Похмурський Володимир Васильович
115 115/17 17.10.2017 ФОП Бруньковська О.Р. 3255306426 Бруньковська Оксана Романівна
116 116/17 17.10.2017 ТзОВ “Монітор-Україна” 31442776 Казбан Іван Григорович
117 117/17 24.10.2017 ПрАТ “Самбірський приладобудівний завод “Омега” 14311554 Мошуманський Петро Михайлович
118 118/17 24.10.2017 ТзОВ “Деревій” 22339012 Чорний Юрій Богданович
119 119/17 24.10.2017 КП “Розділжитлосервіс” 22362258 Жук Богдан Любомирович
120 120/17 26.10.2017 ТзОВ “Бадер Україна” 33909724 Павлунь Андрій Миколайович
121 121/17 26.10.2017 ВП “Рава-Руський шпалопросочувальний завод” філії “Центр управління промисловістю” ПАТ “Укрзалізниця” 40075815 Кравцов Євген Павлович
122 122/17 26.10.2017 ПАТ “Львівська кондитерська фабрика “Світоч” 00382154 Гузєй Ярослав Петрович
123 123/17 26.10.2017 ТзОВ “Дантекс Україна” 40223760 Салань Лілія Олексіївна
124 124/17 30.10.2017 ТзОВ “Молокозавод “Самбірський” 00424415 Пилипчук Роман Ігорович
125 125/17 31.10.2017 СП ТзОВ “Олнова” 22421742 Фурда Ярослав Богданович
126 126/17 01.11.2017 ТзОВ “Радехівський цукор” 36153189 Сікорський Віталій Петрович
127 127/17 06.11.2017 ПП “ВО” 32562459 Процик Володимир Володимирович
128 128/17 06.11.2017 СП ТзОВ “Брополь” 31143837 Оленюк Оксана Юріївна
129 129/17 06.11.2017 ТзОВ “Навчально-методичний центр “Новатор” 34295476 Овсянников Федір Олександрович
130 130/17 07.11.2017 ДП “Холгер Крістіансен Продакшн України” Компанії “Холгер Крістіансен А/С” 32599783 Тріаду Тьєррі
131 131/17 07.11.2017 ЛКП “Богданівка” 20826363 Чорний Віталій Васильович
132 132/17 07.11.2017 ТзОВ “Інтеграл-4” 20826363 Цицкієв Ваха Аюпович
133 133/17 09.11.2017 ТДВ “Стрий Авто” 05461504 Карплюк Юрій Ярославович
134 134/17 10.11.2017 ТзОВ “Метал Холдінг” 19121597 Сагайченко Лариса Віталіївна
135 135/17 15.11.2017 ТОВ “ЦВГ Україна” 32739068 Церман Міхал
136 136/17 17.11.2017 ТзОВ “ТКО “Комфорт-Сервіс” 38701291 Задорожна Мар’яна Тадеївна
137 137/17 21.11.2017 ТзОВ “Йоха Україна” 31267619 Козаченко Сергій Степанович
138 138/17 21.11.2017 Львівський обласний центр служби крові 1996757 Дяків Ярослав Михайлович
139 139/17 27.11.2017 ТзОВ “ЛАМЕЛА” 32234448 Дац Руслан Євгенович
140 140/17 27.11.2017 ТзОВ “Дорожні знаки” 32127030 Мельничук Віктор Миколайович
141 141/17 29.11.2017 ТзОВ “Снєжка-Україна” 30648854 Марек Павлусь
142 142/17 01.12.2017 ТзДВ “Львівський завод фрезерних верстатів” 0222278 Гринчук Василь Степанович
143 143/17 06.12.2017 ВП “Львівське відділення” філії “Головний інформаційно-обчислювальний центр” ПАТ “Українська залізниця” 40075815 Кравцов Євген Павлович
144 144/17 07.12.2017 Новокалинівське виробниче управління житлово-комунального господарства 31164710 Ванівський Володимир Іванович
145 145/17 14.12.2017 ТДВ “Весна-Захід” 00309524 Забігайло Юрій Констянтинович
146 146/17 14.12.2017 ТзОВ “Комсервіс-Трускавець” 40530375 Гуляка Остап Михайлович
147 147/17 14.12.2017 КП “Кам’янкаводоканал” Кам’янка-Бузької міської ради 20794427 Лютий Юрій Володимирович
148 148/17 14.12.2017 КНП “Дрогобицька міська дитяча лікарня” ДМР 23973372 Стебельська Оксана Миколаївна
149 149/17 19.12.2017 ДП “Львівський державний ювелірний завод” 05785017 Павлійчук Сергій Петрович
150 150/17 20.12.2017 ПрАТ “Львівська фабрика паперово-білових виробів “Бібльос” 02470371 Свистун Ярослав Романович
151 151/17 20.12.2017 ТЗДВ “УКР-МІДЬ” 40648515 Гогоша Андрій Вікторович
152 152/17 20.12.2017 ТЗДВ “ГАЛБРУХТ” 41685810 Габрусь Віталій Богданович
153 153/17 20.12.2017 ВАТ “Троттола” 20835669 Рущишин Ярослав Іванович
154 154/17 22.12.2017 ПП “АЕРОМАКС-МОНТАЖ” 36462303 Глинка Дмитро Аркадійович
155 155/17 22.12.2017 ТОВ “Львівагропродукт” 30338070 Котинський Олег Анатолійович
156 156/17 22.12.2017 Центральна міська лікарня  м. Борислава 20763591 Головчак Віталій Степанович
157 157/17 28.12.2017 ДП “Базис Сервіс” 33071466 Борачок Ігор Русланович
158 158/17 28.12.2017 ТзОВ “Інтеграл-4” 46625702 Цицкієв Ваха Аюпович
159 159/17 28.12.2017 ПП “Скіфи” 31475424 Дунець Олег Ярославович
160 160/17 28.12.2017 Мостиське управління водного господарства 04327399 Беницький Степан Степанович
2018 рік
1 1/18 03.01.2018 ТзОВ “АРІЄС-УКРАЇНА” 38767462 Бевз Люсьєна Євгенівна
2 2/18 04.01.2018 ТзОВ “Курортліфт” 33158379 Білас Володимир Миронович
3 3/18 11.01.2018 ЛКП “Левандівка” 20809229 Буник Тарас Дмитрович
4 4/18 11.01.2018 Радехівська центральна районна лікарня 01998101 Грушецький Василь Григорович
5 5/18 12.01.2018 ЛКП “Варшавське-407” 22333469 Ілик Василь Богданович
6 6/18 15.01.2018 ПАТ “Укргазвидобування” 30019775 Прохоренко Олег Васильович
7 7/18 18.01.2018 ДП “ГРІН КОТТОН ГРУП ЛЬВІВ” 31659013 Сімонсен Лассе Норборг
8 8/18 18.01.2018 ПП “Маунтер” 40829365 Лужецький Олег Любомирович
9 9/18 19.01.2018 КП “Сокальжитлокомунсервіс” 31963156 Демідюк Валерій Олександрович
10 10/18 22.01.2018 ТзОВ “Карпатська бурова компанія” 40389179 Березовський Ігор Григорович
11 11/18 22.01.2018 ТзОВ “Медичне училище “Медик” 19168831 Солотва Ярослав Іванович
12 12/18 29.01.2018 ТОВ “Галіція-Трейд” 38169055 Єлін Андрій Олександрович
13 13/18 29.01.2018 КП “Регіональний виробничо-навчальний центр “Агрогаз” 13817719 Свищо Михайло Юрійович
14 14/18 31.01.2018 ТзОВ “НВП “Гетьман” 31804036 Леньо Андрій Романович
15 15/18 01.02.2018 ПАТ “Укртрансгаз” 30019801 Самченко Іванна Анатоліївна
16 16/18 01.02.2018 ЛКП “Сяйво” 32262674 Масюк Уляна Львівна
17 17/18 01.02.2018 ТзОВ “Агролайф транссервіс” 37278500 Голоюх Вікторія Леонідівна
18 18/18 01.02.2018 ТОВ “Видавничий дім “Укрпол” 32802333 Ковальчук Сергій Миколайович
19 19/18 05.02.2018 Винниківське комунальне підприємство “Добробут” 40783986 Венгринович Павло Михайлович
20 20/18 05.02.2018 КП “Міське комунальне господарство” 31417210 Загорулько Мар’яна Андріївна
21 21/18 06.02.2018 ЛКП “Тополя-406” 22333452 Куспісь Оксана Ігорівна
22 22/18 07.02.2018 ТзОВ “Самтел” 30863368 Поліха Ігор Іванович
23 23/18 16.02.2018 ТзОВ “НОВОДІМ” 30707123 Обиночний Едуард Миколайович
24 24/18 20.02.2018 ДП “Західний експертно-технічний центр Держпраці” 20774790 Шпєлик Михайло Михайлович
25 25/18 20.02.2018 ТзДВ “УКР-МІДЬ” 40648515 Гогоша Андрій Вікторович
26 26/18 20.02.2018 КП “Сокальжитлокомунсервіс” 31963156 Демідюк Валерій Олександрович
27 27/18 27.02.2018 ФОП Півхлопок А.Б. 2908807530 Півхлопок Андрій Брониславович
28 28/18 27.02.2018 ТОВ “Енерго-Буд-Монтаж” 36739355 Маковей Андрій Степанович
29 29/18 01.03.2018 ТОВ “Металіст” 904937815 Шелепило Ігор Михайлович
30 30/18 01.03.2018 ТОВ “Компанія Цезар ЛВ” 38501984 Шишковський Олег Цезарович
31 31/18 01.03.2018 ТОВ “Леополі” 14078026 Онисько Ростислав Васильович
32 32/18 03.03.2018 ДП “Карпатський експертно-технічний центр Держпраці” 20538693 Александрович Олег Любомирович
33 33/18 03.03.2018 ТОВ “Самбірська ГРОД” 22384695 Мандюк Степан Миронович
34 34/18 05.03.2018 ПрАТ “Львівський локомотиворемонтний завод” 00740599 Ярема Роман Ярославович
35 35/18 05.03.2018 ФОП Килюх Андрій Васильович 3207715251 Килюх Андрій Васильович
36 36/18 06.03.2018 ФОП Невінський Б.Є. 2986201655 Невінський Богдан Євгенович
37 37/18 07.03.2018 ФОП Чопик Ярослав Григорович 3103305558 Чопик Ярослав Григорович
38 38/18 07.03.2018 ТОВ “Галіндустрія” 32409457 Турик Ігор Ярославович
39 39/18 12.03.2018 ТОВ “ІНТЕРПЕТ” 30492103 Романчак Ярослав Михайлович
40 40/18 13.03.2018 ФОП Мазур Тарас Степанович 2666611799 Мазур Тарас Степанович
41 41/18 15.03.2018 ТОВ “АРКТИКА-ЗАХІД” 37655475 Щигельський Руслан Андрійович
42 42/18 15.03.2018 Приватна агрофірма “Білий Стік” 03760651 Іванчина Олег Антонович
43 43/18 15.03.2018 ТОВ “МЕТІНВЕСТ-СМЦ” Західна Україна 38488843 Румянцев Сергій Володимирович
44 44/18 16.03.2018 ТОВ “Науково-виробнича фірма “Зонд” 02829777 Карпаш Андрій Михайлович
45 45/18 20.03.2018 ТОВ “КАРПАТТЕХНОАЛЬЯНС” 40282391 Товарницький Василь Мирославович
46 46/18 20.03.2018 ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Товариство технічного нагляду ДІЕКС” 32349901 Гудошник Вадим Анатолійович
47 47/18 20.03.2018 ТОВ “Інновація Девелопмент” 41672355 Магасевич Микола Степанович
48 48/18 21.03.2018 ПрАТ “Львівський локомотиворемонтний завод” 00740599 Ярема Роман Ярославович
49 49/18 21.03.2018 ПрАТ “Львівський локомотиворемонтний завод” 00740599 Ярема Роман Ярославович
50 50/18 21.03.2018 ПрАТ “Львівський локомотиворемонтний завод” 00740599 Ярема Роман Ярославович
51 51/18 23.03.2018 ТзОВ “Будівельна компанія “БУД-АРТ” 41052275 Демчук Алла Михайлівна
52 52/18 23.03.2018 ТзОВ “ДОМУС ЕЛІТ” 37162478 Тихоліз Тарас Михайлович
53 53/18 23.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Філія “Центр з ремонту та експлуатації колійних машин” виробничий структурний підрозділ “Самбірські колійні дорожні ремонтно-механічні майстерні” 40075815 Кравцов Євген Павлович
54 54/18 23.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Філія “Центр з ремонту та експлуатації колійних машин” виробничий структурний підрозділ “Самбірські колійні дорожні ремонтно-механічні майстерні” 40075815 Кравцов Євген Павлович
55 55/18 26.03.2018 ФОП Килюх Андрій Васильович 3207715251 Килюх Андрій Васильович
56 56/18 26.03.2018 ПП “МЕГАКОМПЛЕКС” 32262564 Козій Назар Дем’янович
57 57/18 26.03.2018 ДП “Придніпровський експертно-технічний центр Держпраці” 23369086 Іванко Віктор Леонідович
58 58/18 26.03.2018 ПАТ “УКраїнська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Другі львівська дистанція сигналізації та зв’язку”  40075815 Кравцов Євген Павлович
59 59/18 26.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий структурний підрозділ “Підзамчівська дистанція колії” 40075815 Кравцов Євген Павлович
60 60/18 26.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Львівська дистанція сигналізації та зв’язку” 40075815 Кравцов Євген Павлович
61 61/18 26.03.2018 ПАТ “УКраїнська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Стрийська дистанція сигналізації і зв’язку” 40075815 Кравцов Євген Павлович
62 62/18 26.03.2018 ТОВ “Роздільська цегла” 41511369 Бердаль Андрій Юрійович
63 63/18 26.03.2018 ТОВ “КАРОЛА” 33628558 Ільченко Ольга Володимирівна
64 64/18 26.03.2018 Державне підприємство лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” 37199618 Лучечко Юрій Михайлович
65 65/18 26.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий структурний підрозділ “Дублянська колійна машинна станція” 40075818 Кравцов Євген Павлович
66 66/18 26.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий структурний підрозділ “Стрийська дистанція колії” 40075815 Кравцов Євген Павлович
67 67/18 26.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Ходорівська дистанція колії” 40075815 Кравцов Євген Павлович
68 68/18 26.03.2018 ДП “Екран-Вікносвіт” ТзОВ “Екран” 32561990 Карпінський Мирослав Зіновійович
69 69/18 27.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Львівська механізована дистанція навантажувально- розвантажувальних робіт” 40075815 Кравцов Євген Павлович
70 70/18 27.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Бродівська дистанція колії” 40075815 Кравцов Євген Павлович
71 71/18 28.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Філія “Центр з ремонту та експлуатації колійних машин” виробничий структкрний підрозділ “Самбірські колійні дорожні ремонтно-механічні майстерні” 40075815 Кравцов Євген Павлович
72 72/18 28.03.2018 Радехівська центральна районна лікарня 01998101 Грушецький Василь Григорович
73 73/18 28.03.2018 ТОВ “ЗАХІД ХОЛДІНГ” 40803200 Колпак Роман Федорович
74 74/18 28.03.2018 ДП “Львіввугілля” ВП “Шахта “Великомостівська” 32323256 Акімов Олег Анатолійович
75 75/18 28.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий структурний підрозділ “Львівська дистанція захисних насаджень” 40075815 Кравцов Євген Павлович
76 76/18 28.03.2018 КП Сокальської міської ради “Сокальтеплокомуненерго” 22422842 Юзефик Олег Іванович
77 77/18 29.03.2018 ТОВ “Фуджікура Аутомотів Україна Львів” 38964781 Оніші Хіроя
78 78/18 29.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий структурний підрозділ “Львівська дистанція колії” 40075815 Кравцов  Євген Павлович
79 79/18 29.03.2018 ТОВ “Бадер Україна” 33909724 Павлунь Андрій Миколайович
80 80/18 30.03.2018 ДП “Рівненський експертно-технічний центр Держпраці” 22560691 Карплюк Роман Миколайович
81 81/18 30.03.2018 ТОВ “Центр технічної експертизи та аудиту” 39499992 Островський Олександр Францович
82 82/18 30.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” 40075815 Кравцов Євген Павлович
83 83/18 30.03.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий структурний підрозділ “Самбірська дистанція колії” 40075815 Кравцов Євген Павлович
84 84/18 30.03.2018 ТОВ “ЕФЕКТБУД” 32060150 Критський Леонід Леонідович
 85  85/18  30.03.2018  ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Стрийський мостобудівельний поїзд”  40075815  Кравцов Євген Павлович
86 86/18 02.04.2018 ПрАТ “Південьзахіделектромережбуд” 00114086 Адамович Ростислав Богданович
87 87/18 02.04.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця”  виробничий підрозділ “Дублянський рейкозварювальний поїзд” 40075815 Кравцов Євген Павлович
88 88/18 02.04.2018 Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” 37199618 Лучечко Юрій Михайлович
89 89/18 03.04.2018 ДП “Криворізький експертно-технічний центр Держпраці” 31223828 Кливець Петро Васильович
90 90/18 03.04.2018 ДП “Кіровоградський експертно-технічний центр Держпраці” 20635031 Береславський Володимир Олексійович
91 91/18 03.04.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Кам’янка-Бузька дистанція колії” 40075815 Кравцов Євген Павлович
92 92/18 05.04.2018 ТзОВ “Рувітекс Захід Трейд” 41158043 Тихончук Олена Миколаївна
93 93/18 05.04.2018 ТзОВ “Квалітет Інк” 41298219 Рашевський Сергій Васильович
94 94/18 05.04.2018 ТзОВ “Топ-Метал” 35873579 Колосовський Орест Ігорович
95 95/18 05.04.2018 ТОВ “ВОЛИНЬ-МІДЬ” 41573069 Лацик Ігор Ярославович
96 96/18 05.04.2018 ТОВ “Епіцентр К” 32490244 Михайлишин Петро Йосипович
97 97/18 05.04.2018 ТзОВ “В-КОМПАНІ” 41920318 Пішковці Ярослав Ярославович
98 98/18 05.04.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Самбірська колійна машинна станція” 40075815 Кравцов Євген Павлович
99 99/18 05.04.2018 ТзОВ “Львівенергоавтоматика” 41011092 Ліщинський Володимир Михайлович
100 100/18 06.04.2018 Перший український театр для дітей та юнацтва 02225559 Мисак Юрій Орестович
101 101/18 10.04.2018 ДП “Київський експертно-технічний центр Держпраці” 23510933 Солнцев Ігор Васильвич
102 102/18 10.04.2018 Державне підприємство спиртової та лікеро-горілчаної промисловості “Укрспирт” 37199618 Лучечко Юрій Михайлович
103 103/18 10.04.2018 ПП “ПРОМТЕХВОД-Ч” 35263361 Чепіль Микола Васильович
104 104/18 10.04.2018 ТзОВ “Євро-Комерс” 37059699 Мисак Оксана Степанівна
105 105/18 10.04.2018 ТзОВ “Конструкторсько-технологічне бюро “Перун” 23958585 Афіногенов Віталій Олександрович
106 106/18 10.04.2018 ТОВ “Експерт Техносервіс” 41821367 Кавка Олена Іванівна
107 107/18 11.04.2018 ФОП Чикалюк Олена Ярославівна 3144705164 Чикалюк Олена Ярославівна
108 108/18 11.04.2018 ТОВ “Будівельно-ремонтне підприємство “Технобуд” 23956631 Івать Ігор Володимирович
109 109/18 11.04.2018 ДП “Львіввугілля” ВП “Шахта Відродження” 32323256 Акімов Олег Анатолійович
110 110/18 11.04.2018 ДП “Львіввугілля” ВП “Шахта Межирічанська” 32323256 Акімов Олег Анатолійович
111 111/18 11.04.2018 ПрАТ “Галичина Авто” 32801235 Зінкевич Надія Володимирівна
112 112/18 11.04.2018 ТзОВ “Радар-сервіс” 30204123 Омельчук Василь Олександрович
113 113/18 12.04.2018 ТзОВ “ВП КВАЗАР” 41538705 Захарчук Галина Василівна
114 114/18 12.04.2018 ТзОВ “ЄВРО ТРЕЙД ЗАХІД” 40391680 Янч Мар’яна Володимирівна
115 115/18 13.04.2018 ЛКП “Львівелектротранс” 03328406 Береза Олег Ігорович
116 116/18 17.04.2018 КЗ ЛОР Львівський академічний обласний театр ляльок 02225571 Мороз Уляна Володимирівна
117 117/18 17.04.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий структурний підрозділ “Львівський загін воєнізованої охорони” 40075815 Кравцов Євген Павлович
118 118/18 18.04.2018 ТОВ “Версахем” 40808523 Селезньо Едуард Миколайович
119 119/18 18.04.2018 ТОВ “Регіональна інформаційно-технологічна компанія” 25234650 Гранат Петро Петрович
120 120/18 18.04.2018 ТОВ “Львівська будова” 41520373 Яблонський Мирослав Васильович
121 121/18 18.04.2018 ДП “Запорізький експертно-технічний центр Держпраці” 24908201 Бадьора Роман Сергійович
122 122/18 18.04.2018 ТОВ “МБК “Вікторія Сіленд” 41596510 Єгоров Геннадій Геннадійович
123 123/18 18.04.2018 ТОВ “Епіцентр К” 32490244 Михайлишин Петро Йосипович
124 124/18 18.04.2018 ТОВ “Епіцентр К” 32490244 Михайлишин Петро Йосипович
125 125/18 18.04.2018 ПАФ “Дністер” 03762064 Верещинський Мар’ян Богданович
126 126/18 19.04.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Стрийська дистанція електропостачання” 40075815 Кравцов Євген Павлович
127 127/18 19.04.2018 ПрАТ “Львівобленерго” СО “Львівенергоналадка” 00131587 Матвіїшин Володимир Євгенович
128 128/18 19.04.2018 ПАТ “Українська залізниця” Регіональна філія “Львівська залізниця” виробничий підрозділ “Головний матеріально-технічний склад” 40075815 Кравцов Євген Павлович
129 129/18 19.04.2018 СКП “Об’єднане” 37592012 Затварський Роман Богданович
130 130/18 19.04.2018 ТОВ “Компанія “Спецпроектбуд” 34814728 Пшеченко Сергій Миколайович
131 131/18 19.04.2018 ТОВ “Науково-виробниче підприємство “Укртехексперт” 32296072 Толмачов Віктор Васильович
132 132/18 19.04.2018 ПАТ “Укргазвидобування” 30019775 Прохоренко Олег Васильович
133 133/18 19.04.2018 ДП “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод” 07684556 Шацков Володимир Олександрович

 

Print Friendly, PDF & Email