Безпека під час трелювання деревини
02 квітня 2024![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Головний державний інспектор Управління інспекційної діяльності у Закарпатській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Юрій Попович провів моделювання подій під час трелювання лісу з метою підвищення безпеки праці в цій галузі.
Під час цього заходу аналізувалися потенційні ризики та небезпеки, які можуть виникнути під час виконання цієї роботи. Зокрема, вивчалися ситуації, пов’язані з падінням дерев, травматичними ушкодженнями та іншими небезпечними сценаріями. На основі отриманих даних розроблялися рекомендації та інструкції з безпеки праці для лісівників, спрямовані на запобігання нещасних випадків та забезпечення безпечного виконання роботи. Такі заходи сприяють зниженню ризику та покращенню умов праці в лісовій галузі, що важливо для добробуту та здоров’я працівників.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)