Голова Держпраці Ігор Дегнера взяв участь у обговоренні питань психосоціальної підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я

25 липня 2023
✅ Голова Держпраці Ігор Дегнера взяв участь у обговоренні питань психосоціальної підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я.
Відбувся черговий захід в межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я, під час якого представники керівного апарату одинадцяти областей навчалися наближати одне до одного надавача та отримувача психосоціальних послуг.
Окрема стратегічна сесія заходу передбачала спілкування з керівниками та представниками Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства соціальної політики, Міністерства освіти і науки України, МВС України, Національної служби здоров’я України та Державної служби України з питань праці. З перших вуст представники областей отримали відповіді на нагальні питання щодо впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я.
На важливості підтримки ментального здоров’я працівників акцентував голова Держпраці: «Психосоціальна підтримка на робочому місці має ґрунтуватися на політиці, яка включає чіткі й зрозумілі для кожного працівника повідомлення про те, що вплив війни на людину і сферу праці визнається, а психологічний добробут кожного працівника й працівниці має пріоритетне значення. Це чіткий план дій, стратегія та система заходів. З початку широкомасштабної війни більше 300 інспекторів пройшли відповідні навчання і підготовку та з початку 2023 року вже реалізують проект Мінекономіки щодо впровадження психосоціальної підтримки для працівників на робочих місцях».
🤝 Нагадаємо, що супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я #Ти_як? за ініціативою Олена Зеленська забезпечує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за експертного партнерства та підтримки World Health Organization (WHO) .