На ТзОВ «Електронтранс» відбулася комісійна планова перевірка

25 квітня 2017

З 3  до 14  квітня відбулася  планова комісійна перевірка у  Товаристві з обмеженою відповідальністю «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс». Під час контрольного заходу перевіряли: служби охорони праці, відділ головного технолога, заготівельно-механічна, арматурна, кузовна, технологічно-інструментальна, зварювальна, складально-фарбувальна дільниці, механо-енергетичний відділ, електрогосподарство підприємства,  господарський  відділ, об’єкти  котлонагляду та систем газопостачання.

На підприємстві виявлено 162 порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці. Заборонено експлуатацію 21 одиницю обладнання.

Зокрема, під час перевірки встановлено, що  на підприємстві відсутній дозвіл на експлуатацію (застосування) посудини, що працюють під тиском понад 0,05 Мпа та не проведено ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки. В електричних розподільчих  шафах не поновлено однолінійну схему електричних з’єднань напруг електроустановок.  Не проведено періодичного технічного огляду  підйомника, що перебуває в експлуатації.  Розподільчий щит, який не задіяний роботу не вимкнений та не  знеструмлений відповідно до вимог Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

Також на підприємстві допускаються до експлуатації повітрозбірники без  проведення технічного опосвідчення ( зовнішнього, внутрішнього оглядів та гідравлічного випробовування. Підприємством не отримано дозвіл на   експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки: – технологічного устаткування, лінійних частини та їх елементів систем газопостачання природним газом суб’єктів господарювання. Відсутній графік технічного огляду, технічного обслуговування і ремонту об’єктів систем газопостачання. Відсутній паспорт газового господарства підприємства. Не проведено контрольний огляд газового господарства  з оформленням акту та перевірку газонепроникності стін дахової котельні. Не ущільнено місце перетину газопроводами зовнішньої стіни котельні.

Слід зазначити, що виплата заробітної плати працівникам Товариства не проводиться не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата. При порушенні термінів виплати належних при звільненні працівникам коштів, не проводиться виплата середнього заробітку за весь час затримки по день фактичного розрахунку.

  Довідка:

Товариство з обмеженою відповідальністю “ Спільне українсько-німецьке підприємство  “ Електронтранс “ створене у 2011 році корпорацією   “ Електрон “, фірмою “ TransTec F&E Vetschau UG “ (Німеччина) та   ТОВ “ Автотехнопроект “. Товариство займається виробництвом залізничних локомотивів і рухомого складу.  В структуру підприємства входять конструкторсько-технологічне бюро, заготівельно – механічна, арматурна, кузовна, технологічно-інструментальна, зварювальна, складально – фарбувальна дільниці, механо-енергетичний та господарський  відділи.  Виробничі потужності   СП “ Електронтранс “ дозволяють виготовляти 100 трамваїв або 100 тролейбусів чи електробусів на рік.

У ТзОВ СПУНП  “ Електронтранс “  працює 206 осіб.