На Тзов «Шанс Кий Буд» атестацію робочих місць не проводили 5 років

21 квітня 2017

3-13 квітня відбулася планова перевірка  щодо  додержання суб’єктами господарювання законодавства про працю та загальнообов’язкове страхування на Тзов «Шанс Кий Буд».

На цьому підприємстві інспектор виявила низку порушень. Передусім слід зазначити, що атестація робочих місць не проводилась у товаристві уже 5 років. Втім, після наполягань інспектора, у товаристві розпочали атестацію, зокрема, видано наказ від 10.04.2017 № 5 «Про організацію роботи з атестації робочих місць за умовами праці». Відповідно до цього наказу, на підприємстві створено постійно діючу атестаційну комісію на яку покладено функцію, зокрема складання переліку робочих місць, що підлягають атестації. Товариством укладено договір № 2040-17 від 12.04.2017 з ДП «Західний експертно-технічний центр Держпраці», щодо атестації робочого місця електрогазозварювальника.

Окрім цього під час перевірки встановлено, що тарифна система оплати праці не використовується при розподілі робіт залежно від їх складності, а працівників – залежно від кваліфікації та за розрядами тарифної сітки. Зокрема, згідно штатного розкладу, посадовий оклад директора 5000 грн.; фінансового директора 4500 грн. При цьому, головного інженера, лікаря, інженера з технічного нагляду, інженера-геодезиста, інженера з охорони праці, інженера-електрика, інженера-механіка, юрисконсульта, інспектора відділу кадрів, електрогазозварника, електрозварника, бетонувальника, різноробочого, водія, муляра зарплатня  по 3200 грн.

На підприємстві виплата заробітної плати працівникам не проводиться не рідше 2 разів на місць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.