“Діяльність з легалізації заробітної плати триває…”

31 травня 2016

Заступник начальника Управління з питань праці Жанна Бачинська:

 – Кризова економічна ситуація, що склалася сьогодні в країні диктує пріоритетні завдання діяльності органів державної влади. Одним з найактуальніших напрямків роботи залишається детінізація трудових відносин і заробітної плати.

Окрім проведення перевірок, інспектори Управління з питань праці приймають участь у засіданнях комісій та робочих груп з легалізації зайнятості. Такі спільні зустрічі за участю керівників районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, головних державних інспекторів, спеціалістів центрів зайнятості, а також підприємців відбуваються з метою посилення відповідальності роботодавців за допущення працівника до роботи без оформлення трудових відносин.

Протягом травня інспектори Управління з питань праці провели роз’яснювальну роботу з питань трудового законодавства у Мостиськах, Турці, Червонограді, Дрогобичі, Самборі, Сокалі, Новому Роздолі, Львові та інших населених пунктах Львівщини. Фахівцями Держпраці наголошувалося, що незареєстровані трудові відносини – це порушення трудового законодавства, за яке передбачена адміністративна, фінансова та кримінальна відповідальність.