Фахівці ГУ Держпраці консультували відвідувачів Ярмарку кар’єри щодо легального працевлаштування

16 травня 2017
Сьогодні, 16 травня, у Львові за участі представників ГУ Держпраці у Львівській області відбувся ярмарок кар’єри «Тебе шукає робота!».
В рамках заходу фахівці ГУ Держпраці  у Львівській області консультували відвідувачів Ярмарку кар’єри щодо легального працевлаштування, надали роз’яснення з питань належного оформлення трудових відносин та мінімальної зарплатні.

Окрім цього, представники ГУ Держпраці роздавали інформаційні матеріали.

Відвідувачі мали змогу обрати собі місце праці з-поміж 3 тисяч вакансій, які  запропонували майже 90 фірм та компаній учасниць заходу.

Під час вступного слова голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка  висловив вдячність усім учасникам та роботодавцям за організацію заходу, відзначивши при цьому, що  Ярмарок кар’єри – це той майданчик, який допоможе керівникам підприємств знайти кваліфікованих працівників, а  людям, які шукають роботу обрати собі достойне місце праці. «Я дякую організаторам, учасникам та роботодавцям  за цей захід, бо вашими зусиллями твориться економіка області»,- сказав керівник Львівщини.

Водночас  очільник Львівської ОДА  звернувся до присутньої молоді  та закликав їх працювати в Україні.

«Такі заходи є  важливими та потрібними, оскільки дають змогу  людині, яка шукає роботу безпосередньо поспілкуватися з потенційним роботодавцем. При цьому, завданням фахівців  ГУ Держпраці  на Ярмарку є інформування мешканців  про їх трудові права. Також ми наголошуємо роботодавцям,  що вони  зобов’язані  офіційно працевлаштувати працівників та забезпечити надання  їм усіх гарантій, які передбачені законодавством»,-  розповів начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів у місті Львові  ГУ Держпраці у Львівській області  Роман Герей.

Слід зазначити, що захід організував Львівський обласний центр зайнятості спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» та за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.