ГУ Держпраці перевірить дотримання вимог державного ринкового нагляду

25 січня 2017

У першому кварталі  2017 року  ГУ Держпраці у  Львівській області  здійснить планові  виїзні перевірки, під час яких з’ясує чи відповідає усім необхідним вимогам нехарчова продукція, зокрема, ліфти, обладнання, що працює під тиском та  засоби індивідуального захисту.

Йдеться про перевірки організацій, які монтують  ліфти, а також підприємств, які реалізують  обладнання, що працює під тиском та засоби індивідуального захисту.

Відтак, упродовж трьох місяців перевірять шість суб’єктів господарювання, зокрема ПП «Західна ліфтова компанія», ТЗОВ «Вольтінвест», ПП «КОМПАНІЯ- ЕКОНОМТЕПЛО», ТзОВ «Галицькі технології», ПП «Абразив» та ТзОВ «Ліфт-Еко» щодо наявності декларації про відповідність, знаку відповідності технічним регламентам та додержання правил застосування його і нанесення.

Окрім цього, перевірять  наявність супровідної документації, яка має додаватися до відповідної продукції, зокрема інструкції з користування продукцією, етикетки, маркування, інших позначок, якщо це встановлено технічними регламентами, та їх відповідність встановленим вимогам.

До слова, виїзні перевірки характеристик продукції проводяться  у торговельних та складських приміщеннях суб’єктів господарювання;  у місцях використання продукції під час її монтажу та/або введення в експлуатацію (якщо відповідність продукції деяким встановленим вимогам може бути оцінена лише під час таких дій); тощо.

План проведення перевірок характеристик нехарчової продукції на I квартал 2017 року в Головному управлінні Держпраці у Львівській області