Можливості покращення методології експертної діяльності обговорили на прийомі громадян з особистих питань

20 квітня 2017

Прийом з особистих питань Голови Держпраці Романа Чернеги відвідав Ілля Лупаносов – голова Громадської ініціативи асоціації технічних експертів промислової безпеки, одним із напрямів діяльності якої є організація навчань з охорони праці для працівників підприємств, зокрема Одеси та Одеської області, за домовленістю з науково-дослідним навчально-курсовим центром промислової безпеки. В центрі працюють експерти, які і проводять навчання з охорони праці.

Про це йдеться на сайті Державної служби з питань праці.

Голова Держпраці висловив підтримку громадській ініціативі, адже організовувати такі навчання можуть не лише представники експертних центрів Держпраці. Будь-який суб’єкт господарювання вправі самостійно визначатися, з ким укладати угоди на надання цих послуг, за умови, що на таку діяльність є відповідні дозволи. Роман Чернега та Ілля Лупаносов обговорили можливість співпраці служби та науково-дослідного навчально-курсового центру промислової безпеки, зокрема питання вдосконалення методології експертної діяльності, нормативно-правових докуменів, створення апаратно-програмного комплексу промислового нагляду.

До Голови Держпраці  також звернувся громадянин А. Пащенко, колишній працівник одного з підприємств міста Києва. На прохання провести повторну перевірку підприємства, в якому працював заявник, Роман Чернега пообіцяв з’ясувати всі обставини даної ситуації та розглянути можливість проведення такої перевірки.