На колегії Пенсійного фонду у Львівській області домовилися посилити співпрацю з Держпраці та ДФС задля детінізації зайнятості

19 липня 2017

Результати роботи за І півріччя 2017 року обговорили  у вівторок, 18 липня,  на засіданні колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області. Засідання відбулося за участі начальника ГУ Держпраці у Львівській області Ольги Вільхової та першого заступника начальника ГУ Держпраці у Львівській області Олени Грицак.

Під час колегії відзначено, що позитивними на Львівщині є результати детінізації та легалізації зайнятості. Вже з початку року в області легалізовано 5,9 тис. осіб, що дало змогу додатково отримати 4,2 млн. грн. єдиного внеску.

За підсумками колегії, визначено основні завдання, які стоять перед органами Пенсійного фонду області, зокрема, це – роз’яснення основних положень проекту пенсійної реформи, покращення якості обслуговування громадян, посилення співпраці з органами Державної фіскальної служби, Держпраці, органами місцевого самоврядування з метою легалізації заробітної плати та захисту прав застрахованих осіб.

За матеріалами Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області.