На конференцію до Львова з’їхалися працівники ліфтової галузі зі всієї України

26 квітня 2017

Сьогодні, 26 квітня, за участі головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області Григорія Фургала відбулася Всеукраїнська конференція працівників ліфтової галузі України.

На цей захід до Львова завітали також представники ліфтової галузі Туреччини та Білорусії.

До участі були запрошені працівники ліфтових підприємств, експертно-технічних центрів, державних структур та організацій по нагляду та експлуатації ліфтів, проектно-технічних установ та інститутів.

В рамках Всеукраїнської конференції працівників ліфтової галузі України відбудуться також загальні збори Асоціації ліфтовиків України.

Розпочинаючи конференцію, головний редактор журналу «Ліфтова індустрія» Марія Пилипів наголосила, що метою конференції є вирішення проблем ліфтової галузі для забезпечення безпечної експлуатації ліфтів.

Учасники конференції дійшли згоди, що необхідно збільшити фінансування для проведення капітальних ремонтів, модернізації та заміни ліфтів у комунальному господарстві.

У свою чергу,  Григорій Фургало розповів, що ГУ Держпраці у Львівській області проводить перевірки дотримання суб’єктами господарювання вимог нормативно-правових актів з охорони праці під час виконання робіт з технічного обслуговування та технічного огляду ескалаторів та ліфтів. Загалом сьогодні у Львові експлуатується  понад три тис. ліфтів, з яких значна частина відпрацювала визначені нормативними документами термін експлуатації 25 років.

Упродовж чотирьох місяців  цього року ГУ Держпраці перевірила понад 100  ліфтів, зокрема, підйомники ЛКП «Львівсвітло» та ЛКП «Вулецьке».