На Львівщині відзначають День вишиванки: вихованці  навчально-реабілітаційного центру отримали вишиті сорочки  від працівників ГУ Держпраці

18 травня 2017

Сьогодні, 18 травня, працівники ГУ Держпраці у Львівській області долучилися до відзначення  Дня вишиванки.

Передусім фахівці ГУ Держпраці зробили спільне фото у національному вбранні.

Опісля, побували  у  Експериментальному навчальному закладі всеукраїнського рівня «Львівський навчально-реабілітаційний центр «Довіра» та  з нагоди свята  подарували вишиті сорочки та солодощі вихованцям цього закладу.  НРЦ «Довіра»  –  це спеціальна загальноосвітня школа-інтернат, де  навчаються діти з  порушеннями мовлення,  діти-сироти та діти з малозабезпечених сімей.

У свою чергу,  учні підготували свято з нагоди Дня вишиванки та Дня матері, яке відзначали нещодавно. Також діти організували флеш-моб, який символізував єдність нашої держави.

«У працівників ГУ Держпраці виникла ідея не лише самим одягнутися у національний стрій, але й подарувати вишивані сорочки   тим дітям, які цього потребують. Завдяки цьому, маленькі українці носитимуть  вишиванки, які не лише тішитимуть  їх у святкові дні, але  й стануть для них оберегом»,- сказав заступник начальника ГУ Держпраці у Львівській області Андрій Стецько.

До слова, Навчально-реабілітаційний центр І-ІІ ступенів “Довіра”  для дітей з тяжкими порушеннями мовлення заснований в 1974 році і є єдиним в Західному регіоні. На даний час у ньому навчається понад 240 дітей.

До Навчально-реабілітаційного центру зараховуються діти  з нормальним слухом та первинно збереженим інтелектом, які мають тяжкі системні мовленнєві порушення  та вторинні порушення розвитку, що перешкоджають навчанню у загальноосвітньому навчальному закладі, а також діти зі складними вадами розвитку і загальним розладом розвитку (спектр аутизму).