На семінарі з представниками бізнесу обговорили питання проведення перевірок

30 березня 2017

Сьогодні, 30 березня, за участі заступника начальника  відділу юридичного забезпечення ГУ Держпраці у Львівській області Іванни Ковальчук відбувся навчальний семінар, який організовано однією з юридичних фірм, для керівництва, юристів та головних бухгалтерів підприємств Львівщини.

Передусім, Іванна Ковальчук нагадала присутнім про вимоги щодо мінімальних державних гарантій. Також детально ознайомила з відмінностями між цивільно-правовим  та трудовим договором. Водночас розповіла на що потрібно звернути роботодавцеві при укладанні трудового договору.

Окрім цього,  в рамках семінару фахівець Держпраці окреслила перелік порушень, які найчастіше зустрічаються під час перевірки.

Серед іншого, вона ознайомила з низкою судових рішень, які стосуються законодавства про працю. При цьому Іванна Ковальчук зазначила, що ГУ Держпраці, передусім, покликане захищати права працівників.

Відповідаючи на запитання присутніх, Іванна Ковальчук розповіла про особливості стажування, проходження практики на підприємстві та вимоги при встановленні випробувального терміну.

«Випробування може бути встановлене лише після укладання трудового договору»,- наголосила вона.

Окрім цього, Іванна Ковальчук  поінформувала про відмінності між плановою та позаплановою перевіркою, повідомила про підстави проведення позапланових перевірок.

Підсумовуючи, заступник начальника  відділу юридичного забезпечення ГУ Держпраці вкотре нагадала про можливість отримання консультацій у громадській приймальні ГУ Держпраці Львівщини.