На відкритому уроці учням Мостищини розповіли про охорону праці

19 квітня 2017

Днями  у  Поповицькому  НВК, що на Мостищині головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС  Юрій Кабан  провів відкритий урок до Всесвітнього Дня  охорони праці  для учнів 8-9 класів.

Під час заходу школярів   ознайомили з тематикою цьогорічного Всесвітнього Дня охорони праці –”Оптимізація збору та використання даних з охорони праці”.

Юрій Кабан розповів,  що ідея проведення Всесвітнього дня  охорони праці бере  свій початок з Дня пам”яті загиблих працівників. Вперше цей день відзначили американські та канадські працівники у 1989 році в пам’ять про тих, які загинули та отримали травми на виробництві.

Відтак, Міжнародна організація  праці оголосила 28 квітня Всесвітнім Днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми та просувати культуру охорони праці задля зниження щорічної смертності на робочому місці. Вперше Всесвітній День охорони праці  відзначався у 2003 році.

В цей день  у понад   ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

В Україні цей день отримав назву День охорони праці. Згідно з Указу Президента України від 18 серпня 2006 року, він відзначається  щорічно 28 квітня.

Окрім цього під час уроку, школярів  ознайомили із законодавством про охорону праці.

У свою чергу,  учні  активно брали участь у заході, зокрема відповідали на запитання, а також успішно розгадували загадки та кросворди, які для них підготували.

На завершення, дітям  роз’яснили правила охорони праці під час практичних занять в кабінетах хімії, фізики, трудового навчання та  інформатики, а також  розповіли про те, як   слід надавати першу медичну допомогу.