На ВП “Шахта “Відродження” за участю фахівця ГУ Держпраці відбулися позмінні збори трудового колективу з питань охорони праці

22 травня 2017

Днями головний державний інспектор відділу нагляду у вугільній промисловості управління гірничого нагляду Наталя Зла  взяла участь у чергових позмінних зборах шахтарів ВП «Шахта «Відродження» та  у черговому засіданні постійно діючої комісії з питань охорони праці.

На позмінних зборах Наталя Зла розповіла присутнім шахтарям про стан виробничого травматизму на шахтах ДП «Львіввугілля» у січні – квітні 2017 року, проаналізувала їх причини та запропонувала вжити заходів для їх недопущенню у майбутньому.

При цьому вона зазначила, що значна частина всіх виробничих травм стається через порушення інструкцій з охорони праці та власну необережність потерпілих під час виконання робіт або при пересуванні в гірничих виробках. Водночас вона закликала всіх присутніх шахтарів неухильно дотримуватися своїх професійних інструкцій з охорони праці та Правил безпеки у вугільних шахтах.

 В цей же день Наталя Зла взяла участь в засіданні постійно діючої комісії з питань охорони праці (ПДК) ВП «Шахта «Відродження», яке відбулося під головуванням директора шахти Павла  Овчіннікова. На засіданні ПДК вона проаналізувала стан охорони праці та промислової безпеки на підприємствах ДП «Львіввугілля», особливо акцентувала на незадовільному стані забезпечення шахтарів необхідними засобами індивідуального захисту (ізолюючі саморятівники, спецодяг, спецвзуття, фільтри до протипилових респіраторів, тощо).