Начальник Держпраці Львівщини спілкувалась з підприємцями Самбірщини

27 січня 2017

26 січня у м. Самборі, за участі начальника Головного управління Держпраці у Львівській області Ольги Вільхової, під головуванням міського голови Юрія Гамара, проведено засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та круглий стіл з підприємцями з метою роз’яснення умов законодавства про працю, зокрема тих змін, які набрали чинності 1 січня.

Начальник Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова звернула увагу на дотриманні підприємцями законодавства про працю, легалізації робочих місць, виплати заробітної плати найманим працівникам не менше рівня мінімальної заробітної плати, про зміни в законодавстві про працю, а також про посилення відповідальності за порушення в сфері праці.

Міський голова Юрій Гамар зазначив, що сьогодні в країні складна економічна ситуація, але це не може бути виправданням для роботодавців, які використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин. Тому для суб’єктів господарювання та мешканців міста постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно. Крім того зазначив, шо легалізація заробітної плати – загальна проблема всіх державних органів, тому вирішувати її слід спільними зусиллями.

В процесі інформаційно-роз’яснювальної роботи підприємцям наголошено на необхідності підняття розміру мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року та кожнму вручено інформаційні листівки щодо превентивних заходів з питань дотримання законодавства про працю.