Начальник Головного управління Держпраці у Львівській області вкотре наголосила на повному дотриманні Закону України «Про запобігання корупції»

22 липня 2016

image2
У четвер, 21 липня, керівником Держпраці Львівщини  проведено розширену нараду з метою недопущення проявів корупції посадовими особами ГУ Держпраці у Львівській області.

IMG_3853«Кожен працівник зобов’язаний працювати згідно закону!» – вкотре наголосила О. Вільхова та нагадала про персональну відповідальність кожного, хто в тій чи іншій мірі порушуватиме Закон.

Слід  зазначити,  що з метою запобігання проявам корупції, у  Держпраці  Львівщини щоквартально державним службовцям проводяться інструктажі щодо недопущення та упередження надзвичайних подій, фактів хабарництва та корупційних діянь. Без вступного інструктажу на дану тему не допускають до виконання обов’язків новоприйнятих працівників. Це питання постійно першочергово піднімається начальником ГУ Держпраці у Львівській на усіх нарадах, семінарах, зборах тощо.

image4Позачерговий інструктаж державним службовцям ГУ Держпраці у Львівській області було проведено начальником відділу юридичного забезпечення Оленою Грицак і під час цієї наради. Зокрема, О. Грицак ще раз роз’яснила що саме включає в себе поняття «корупція» та «корупційне правопорушення». Перелічила усі види адміністративної та кримінальної відповідальності за вчинення таких діянь. Вкотре наголосила на спеціальних обмеженнях, які встановленні чинним законодавством при прийнятті та проходженні державної служби.

В підтвердження усвідомлення відповідальності, державні службовці проставили особисті підписи на пам’ятках – інструктажах щодо недопущення та упередження надзвичайних подій, фактів хабарництва та корупційних діянь.

Інформаційно

Корупційне правопорушення – діяння, що містить ознаки корупції, вчинене державним службовцем або посадовою чи службовою особою державного органу, за яке законом встановлено кримінальну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.

Корупція – використання державним службовцем або посадовою чи службовою особою державного органу, наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній у частині першій статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей.