Наступного тижня на Львівщині відзначать Всесвітній день охорони праці : перелік заходів

20 квітня 2017

Днями відбулося засідання організаційного комітету щодо  відзначення у Львівській області Дня охорони праці.

Члени організаційного комітету обговорили план заходів  з відзначення Дня охорони праці на Львівщині  у 2017 році, який цього річ відбудеться під девізом «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Зокрема, цього року заплановано, що у навчальних закладах області відбудуться відкриті уроки та виховні години на тему охорони праці, а на підприємствах  – конкурси на найбезпечніше робоче місце  та зустрічі із трудовими колективами з питань дотримання вимог законодавства про охорону праці.

Серед іншого, пройде міжвузівська студентська олімпіада з дисципліни «Безпека життєдіяльності» та VII міжвузівська науково-практична конференція студентів та аспірантів на тему:«Перспективи та проблеми  розвитку охорони праці», яка присвячена Міжнародному Дню охорони праці.

Також заплановано організувати спортивні змагання, присвячені Дню охорони праці.

Окрім цього, на Львівщині визначать найкраще  підприємство, яке забезпечило у 2016 році якісне функціонування системи управління охороною праці та найкращих працівників підприємств у сфері охорони праці на галузевому, регіональному рівнях.

До того ж, в рамках відзначення Дня охорони праці підіб’ють підсумки конкурсу дитячого малюнку „Охорона праці очима дітей ” та нагородять переможців і лауреатів цього конкурсу.

У храмах області вшанують пам’ять загиблих на виробництві, зокрема відбудуться панахиди та поминальні заходи.

Детальніше ознайомитися з переліком заходів можна за цим посиланням:

План заходів з відзначення Дня охорони праці на Львівщині у 2017 році під девізом „ Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці”