Переможці та лауреати конкурсу дитячого конкурсу малюнку «Охорона праці очима дітей» побували на ТРК “Львів”

27 квітня 2017

Сьогодні, 27 квітня, переможці та лауреати I етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей» 2017 у Львівській області побували на екскурсії на ТРК «Львів», яку організувало ГУ Держпраці у Львівській області.

Після відкриття виставки дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» та урочистого нагородження переможців, яке відбулося у Львівському палаці мистецтв,  учасники заходу мали змогу відвідати  Львівське телебачення.

Передусім,  маленьких та юних художників ознайомили з правилами безпеки на телебаченні. Зокрема,  провідний інженер з охорони праці  Ігор Борис зазначив, що техніка безпеки – це основа охорони праці.

Згодом учасники екскурсії відвідали музей Львівського телебачення, де  довідалися про історію виникнення телебачення в Україні та особливості створення  Львівського телерадіомовлення.

Учні дізнались про специфіку роботи усієї телевізійної кухні, зокрема  особливості праці телеведучих, а також тих людей, які працюють поза кадром, втім виконують надзвичайно важливу роль для забезпечення роботи усієї телекомпанії.

Дітлахи спробували  себе у ролі операторів, звукорежисерів, редакторів та ведучих новин.  Довідалися про те, як створюються сюжети, готуються програми, додаються титри та монтуються новини. Окрім  цього, вони побували безпосередньо у студіях, де знімаються їх  улюблені програми.

 «Ви сьогодні знаходитися на одній з найбільших  телестудій України. Окрім цього,телекомпанія має цікаву історію, а цьогоріч Львівському телебаченню виповнюється уже 60 років»,- розповів начальник цеху апаратно-студійного комплексу  Олександр Мимріков.

При цьому він  зазначив, що програми, які створюються на ТРК «Львів», є рейтинговими та чимало її телепродуктів транслюються й на інших каналах. На сьогодні на телерадіокомпанії працює понад 300 людей, які забезпечують її цілодобову роботу.

На завершення, діти дізналися як функціонує студія «на колесах».

Нагадаємо, що у грудні в області стартував  конкурс «Охорона праці очима дітей», який присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Загалом на  конкурс  свої роботи подали  понад 300 дітей зі всієї Львівської області. У березні відбулося засідання обласної  конкурсної комісії, під час якого визначили переможців та призерів відбіркового туру  Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей» 2017 у Львівській області.