Після перевірки та роз’яснень інспектора ГУ Держпраці з 82 особами, що виконували роботи по цивільно-правових договорах, укладено договори трудові.

30 березня 2017

Інспектор Головного управління Держпраці у Львівській області 25 січня 2017 року провела позапланову перевірку стану додержання законодавства про працю у ТзОВ «Кондитерська фабрика «Ярич».

Під час перевірки, фахівець встановила, що у трудових відносинах з Товариством перебуває 170 працівників. Разом з тим, ще 82 особи працюють за цивільно-правовими договорами, які укладені за типовою формою.

В ході перевірки держінспектор ГУ Держпраці провела роз’яснювальну роботу з представниками товариства та його керівництвом, під час якої наголосила на необхідності належного оформлення трудових відносин з працівниками, акцентувавши увагу на їх принципових відмінностях від залучення до виконання робіт на умовах цивільно-правових договорів, а також перевагах трудових відносин як для роботодавця, так і для працівників.

На завершення перевірки інспектор вказала керівництву товариства на усі допущені порушення законодавства про працю та вручила припис на їх усунення, який є обов’язковим до виконання у місячний термін.

Результати не забарились. Товариство скерувало інформацію та підтверджуючі документи про усунення усіх виявлених порушень, а також повідомило про укладення трудових договорів з усіма 82 особами, які виконували роботи по цивільно-правових договорах. Саме на умовах трудового договору у ТзОВ «Ярич» прийняли і нових працівників.

Загалом впродовж лютого-березня 2017 року у товаристві працевлаштовано 126 працівників шляхом укладення трудових договорів.