Працівників ДП «Рава- Руський лісгосп» проконсультували щодо безпечної експлуатації нового деревообробного обладнання

25 січня 2017

Про попередження виробничого травматизму й аварійних ситуацій та вимоги щодо експлуатації нововведеного обладнання  йшлося під час наради-семінару  з працівниками ДП «Рава- Руський лісгосп», яка відбулася 24 січня.

Зазначимо, що наприкінці грудня 2016 року ДП «Рава-Руський лісгосп» придбало деревообробну лінію   з виготовлення обрізних пиломатеріалів. На сьогодні проводяться шефмонтажні роботи за участю представників фірм – виробників деревообробних верстатів та конвеєрів з сортування сировини та продукції. Відтак, начальник відділу нагляду у СКС та АПК Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки ГУ Держпраці України у Львівській області  Віктор Курило та  головний  державний інспектор цього відділу  Юрій  Джижула надали практичні рекомендації щодо безпечної експлуатації  нового обладнання.

Також  в рамках превентивного заходу, фахівці розповіли про обставини окремих нещасних випадків в деревообробній промисловості. Вони поінформували про основні причини виникнення нещасних випадків на підприємствах деревообробної галузі. При цьому наголосили, що такими причинами є: порушення правил безпеки при експлуатації виробничого обладнання; недотримання правил безпеки при експлуатації електроустановок та електрообладнання; порушення трудової і виробничої дисципліни працівниками.

Окрім цього,  присутнім розповіли про основні правила охорони праці в деревообробній промисловості, поінформували про вимоги безпечної експлуатації електроустановок та електрообладнання.  Наголосили на необхідності утримання будівель, споруд та обладнання в технічно справному стані. Серед іншого, повідомили про порядок проведення інструктажів, навчань та перевірки знань з питань охорони праці з працівниками, тощо.

Довідка:

Господарська діяльність лісгоспу направлена на підвищення природоохоронних функцій лісу, отримання високотоварної деревини, максимальне використання побічного користування лісом. Рава-Руський лісгосп частково задовільняє потреби в деревині: Жовківський, Яворівський та Сокальський райони Львівщини. Заготівля деревини механізована на 100%.