Роботодавців Дрогобиччини закликали дотримуватись мінімальних гарантій в оплаті праці

22 березня 2017

Днями у Дрогобичі відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У ньому взяла участь начальник відділу з питань додержання законодавства про працю ГУ Держпраці у Львівській області Віталія Шепега.

Під час засідання робочої групи  заслухано платників, у яких середня заробітна плата у січні 2017 року менша законодавчо встановленого мінімуму. За результатами засідання зобов’язано роботодавців забезпечити дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та належне оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

На численні запитання роботодавців щодо питань праці надали необхідну інформацію представники ГУ Держпраці, Дрогобицької ОДПІ, Пенсійного фонду, центру зайнятості.Опісля  робоча група здійснила виїзд до роботодавців по місцю провадження їх діяльності.

Також відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, в рамках якої  обговорено ситуацію, яка склалась в деяких сільських радах, де середня заробітна плата нижча від мінімальної.

За результатами засідання вирішено було цього ж дня провести виїзд робочої групи у населені пункти району та провести роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, які використовують найману працю на території Модрицької сільської ради.Робоча група з легалізації зайнятості відвідала Модричі Була проведена роз’яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.

Відтак, члени робочої групи загалом відвідали 22 суб’ єктів господарювання у місті Дрогобичі та на території Модрицької сільської ради, що у Дрогобицькому районі.

До слова, в області триває інформаційна кампанія щодо детінізації виплати заробітної плати та легалізації найманої праці.