В ході перевірки ПАТ «Львівська вугільна компанія» погашено 3 млн.грн. заборгованості по виплаті заробітної плати

24 жовтня 2016

ГУ Держпраці у Львівській області з 03 по 21 жовтня 2016 року проведено планову перевірку у ПАТ «Львівська вугільна компанія».

Станом на день проведення перевірки, заборгованість по заробітній платі на підприємстві становила понад 11 млн. грн. Слід відмітити, що у ході проведення перевірки підприємством частково погашено заборгованість із  виплати заробітної плати,  зокрема працівникам виплачено заробітну плату за травень 2016 року на загальну суму 3,02 млн. грн.

Враховуючи те, що на підприємстві і надалі має місце порушення термінів виплати заробітної плати, передбачені статтею 115 КЗпП України, а саме, окрім не виплати зарплати працівникам за червень – серпень 2016 року, також не виплачено зарплату за вересень 2016 року, керівнику ПАТ «Львівська вугільна компанія» внесено обов’язковий до виконання припис, яким зобов’язано усунути усі виявлені в ході проведення перевірки порушення у місячний термін. Також матеріали даної перевірки  скеровано в правоохоронні органи для відома та відповідного реагування.