Слухачам Самбірського радіо розповіли про незадекларовану зайнятість та її недоліки

18 липня 2017

Що таке незадекларована зайнятість  та хто  підпадає під  цю категорію працівників, розповів в ефірі Самбірського радіо головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області  Іван Павлик.

Також Іван Павлик поінформував  про пілотний проект  Міжнародної організації праці, який реалізовується на Львівщині. За його словами, метою пілотного проекту є вкотре нагадати працівникам та роботодавцям про необхідність офіційного оформлення трудових відносин.

«Часто роботодавці порушують законодавство лише з тієї причини, що насправді не знають як правильно оформити трудові відносини.  Саме тому,  ГУ Держпраці у Львівській області під час семінарів, зустрічей, повідомлень у ЗМІ роз’яснює вимоги до законодавства»,- розповів Іван Павлик.

Також  під час ефіру він окреслив підстави для  проведення перевірок, які здійснюють інспектори ГУ Держпраці у Львівській області.

Резюмуючи, він закликав підприємців виправити недоліки та офіційно оформити своїх працівників, а при необхідності звертатися до ГУ Держпраці для консультацій.

https://soundcloud.com/radio-postup/120717a