Триває підготовка до V Міжнародної науково-практичної конференції «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки»

16 травня 2017

П’ята Міжнародна науково-практична конференція «Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки» організована Державною службою України з питань праці та редакцією журналу «Охорона праці». Конференція  відбудеться 24-26  травня у м. Києві.

Планується обговорення проблемних питаннь у сфері охорони праці з експертами, науковцями, зарубіжними колегами. А також участь у практичних тренінгах на підприємствах, ознайомлення з новими розробками українських виробників, засобами індивідуального захисту тощо.

Розглядатимуться стратегії, методи, інструменти оцінки та управління ризиками, зокрема стандарти корпоративної соціальної відповідальності.

Традиційно вже п’ятий рік поспіль за високі досягнення у впровадженні ризик-менеджменту, будуть нагороджені переможці конкурсу «Лідер року у сфері управління ризиками» у двох номінаціях: Лідер року – підприємство та Лідер року – керівник підприємства (за особистий внесок). Церемонія   нагородження відбудеться  24 травня в день відкриття конференції.

Участь у конференції вже підтвердили: Міжнародна організація праці, Федерація профспілок України, ДУ «Інститут медицини праці НАМН України»,  НАК «Нафтогаз України», ПАТ Київенерго, ПАТ “Київський картонно-паперовий комбінат”, ПрАТ Полтавський ГЗК, Національний університет Львівська політехніка, Науково-дослідний інститут профілактичної медицини, ТОВ «Метінвест Холдинг», ПАТ «АрселорМiттал Кривий Рiг», «Кока-Кола Беверіджиз Україна», ТФ «Філіп Морріс – Литва», ТОВ  з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)», Рівненська та Хмельницька АЕС, ТОВ «Восток-Сервіс», експерти з Литви, Румунії, Казахстану та багато інших.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб взяти участь у конференції.

Місце проведення: готель «Братислава» (вул. А. Малишка, 1, м. Київ). Із більш детальною інформацією про конференцію можна ознайомитись на сайті журналу “Охорона праці” http://ohoronapraci.kiev.ua.

Фото на головній сторінці: джерело google.com.ua