У «Буському лісгоспі» фахівці Держпраці розповіли про правила безпеки під час лісозаготівельних та деревообробних робіт

17 березня 2017

Днями начальник нагляду у СКС та АПК Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки  Головного управління Держпраці України у Львівській області  Віктор Курило та  головний державний інспектор Юрій Джижула  спільно з  представниками ЛОУЛМГ   та інспекторами СРПП №1 Буського ВП провели семінар-нараду  з  працівниками  ДП «Буський лісгосп».

Передусім, фахівці ГУ Держпраці розповіли про правила безпеки під час лісозаготівельних робіт, інформували щодо вимог до технологічних процесів під час оброблення деревини та виробництва продукції.

Серед іншого  наголосили,  що працівники не можуть бути  допущені до виконання робіт без  відповідних інструктажів, нарядів-допусків. Водночас зазначили,  що робітники повинні мати засоби індивідуального захисту та пройти усі необхідні  медичні огляди.

 Представники ГУ Держпраці  також поінформували про порядок проведення державної експертизи умов праці,  організацію атестації та вивчення факторів виробничого середовища і трудового процесу.

Окрім цього,  під час семінару присутні поспілкувалися щодо пільг та компенсацій за роботу у важких та шкідливих умовах праці,

У свою чергу, в.о.директора ДП «Буський лісгосп»  Ярослав Максим доповів про стан охорони праці на підприємстві. Він повідомив, що в січні 2017 року  навчання з охорони праці  пройшов 81 працівник та 84 – медичний огляд. На підприємстві придбано спецодяг, закуплені аварійні знаки зупинки та поповнення до аптечок.

З метою механізації і безпеки праці придбано автомобілі КАМАЗ 4310 на якого встановлено маніпулятор PALMZ-670, а також  автомобіль  сорментовоз МАЗ – 6317х9 з маніпулятором ММ-100Z-009.

Підсумовуючи, представники ГУ Держпраці  наголосили  на необхідності  обов’язкового та неухильного дотримання вимог законодавства з охорони праці.

Нагадаємо, що для координації дій та взаємних заходів щодо забезпечення дотримання підприємствами, установами та організаціями Львівщини вимог нормативно правових актів з охорони праці та промислової безпеки, правил дорожнього руху на підприємствах автотранспорту області, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та запобіганню виникнення дорожньо-транспортних пригод, 29.03.2016р. Головне управління Держпраці у Львівській області уклало меморандум з Управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області та договір з Головним управлінням Національної поліції у Львівській області про співробітництво щодо забезпечення безпеки дорожнього руху.