Відбулася обласна skype-конференція щодо детінізації економіки

03 травня 2017

У середу, 3 травня,  під головуванням очільника Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки  за участі начальника ГУ Держпраці у Львівській області Ольги Вільхової відбулася  обласна skype-конференція  з головами районних державних адміністрацій  та міськими головами міст обласного значення  під час якої обговорили питання детінізації економіки та дотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

 Учасники skype-конференції  домовилися про активізацію співпраці Головного управління Держпраці у Львівській області з райдержадміністраціями та виконавчими комітетами міст обласного значення у питаннях детінізації заробітної плати та зайнятості населення.

Водночас  посадовці  вирішили   надалі  проводити виїзні засідання районних робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з метою проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи серед підприємців. Разом з тим, домовилися продовжити практику безпосереднього спілкування з роботодавцями і надалі організовувати  тематичні семінари та зустрічі з роботодавцями.

Варто зазначити, що упродовж I кварталу 2017 року за участі фахівців ГУ Держпраці у Львівській області проведено  понад 300 засідань робочих груп та комісій.

Також під час  скайп – наради проаналізували механізм делегування повноважень органам місцевого самоврядування щодо здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю.

Нагадаємо, що з початку року значно активізовано спільну інформаційно – роз’яснювальну роботу серед роботодавців та працівників, а також діяльність відповідних комісій та робочих груп за участю представників ГУ  Держпраці у Львівській області.