У містах Самбір та Стрий відбудуться семінари щодо безпечного газокористування. Запрошуються усі небайдужі до своєї безпеки!

17 січня 2020

На Львівщині значно зросла кількість нещасних випадків пов’язаних з газом у побуті. Лише з початку року в області від отруєння чадним газом загинуло 2 особи. Впродовж 2019 зафіксовано 16 випадків аварій, 38 осіб госпіталізовано, а 13 – загинуло, в тому числі 4 дитина.

Відтак, з метою запобігання аварій пов’язаних з використанням газу у побуті та нещасних випадків невиробничого характеру, попередження власників газифікованих помешкань, а також працівників суб’єктів господарювання, установ, організації де експлуатуються побутові газові прилади про небезпеки та ризики при користуванні газовими приладами Головне управління проведе низку семінарів.

А саме:

  • м. САМБІР – 21.01.2020р. , 11 год. 00 хв., приміщення актового залу Самбірської районної ради;
  • м. СТРИЙ – 24.01.2020р., 11 год. 00 хв., приміщення районного будинку культури м. Стрия, адреса: м. Стрий, вул. Коновальця, 8.

Запрошуємо мешканців, представників громадськості, установ, організацій, закладів освіти, медицини та культури, а також представників комунальних та спеціалізованих підприємств, які виконують роботи з технічного обслуговування газовикористовуючого обладнання, димових та вентиляційних каналів.