У Перемишлянському районі засідала комісія щодо детінізації заробітної платні

29 березня 2017

28 березня у Перемишлянській районній державній адміністрації за участі головного державного інспектора ГУ Держпраці  Богдани Ушневич відбулося засідання комісії, під час якої обговорили питання детінізації заробітної плати та дотримання державних гарантій в оплаті праці.

На засідання запрошено низку суб’єктів господарювання.

Основною їхньою проблемою було те, що у них працівники отримують заробітну плату менше 3200 грн. Представники підприємств пояснили це тим, що новопризначені працівники прийняті на роботу зі середини місяця та направлені з Центру зайнятості.

Відтак, члени комісії запропонували суб’єктам господарювання  усунути недоліки, хоча порушення законодавства на цих підприємствах не було. Також, члени комісії одноголосно вирішили звернутися в Управління Держпраці про проведення перевірки 2 суб’єктів господарювання з  питань дотримання законодавства про працю,  які не з’являються на засідання комісії.

Окрім цього, було прийнято рішення про створення робочої групи для проведення превентивної діяльності із суб’єктами господарювання на місцях.

До слова, всім суб’єктам господарювання були роздані інформаційні листи і буклети.