У ТзОВ “Керамбуд” проведено планову перевірку

15 серпня 2017
14 серпня  ГУ Держпраці у Львівській області завершено планову перевірку у ТзОВ «Керамбуд». Під час перевірки фахівці проаналізували як функціонує система управління охороною праці на цьому підприємстві та чи дотримуються вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Зокрема представники Держпраці Львівщини проаналізували виконання робіт по виробництву цегли, дотримання вимог безпеки під час обслуговування та ремонту транспортних засобів, під час виконання робіт в діючих електроустановках підприємства, в кар’єрі, а також під час експлуатації газового господарства, котельні, автокрана та підйомника.
За результатами здійсненого контролю інспекторами виявлено 87 порушень. Фахівці зауважили, що на підприємстві не в повному обсязі призначено посадових осіб, які забезпечують вирішення конкретних питань з охорони праці. Не проведено вчасного перегляду інструкцій з охорони праці, а для  відповідальних осіб за безпечну експлуатацію підйомника та машиніста автокрана вони і зовсім не розроблені.
Всупереч вимогам правил безпеки, на цьому підприємстві допускаються до роботи працівники певних категорій, які не пройшли обов’язковий медичний огляд. На автокрані несправні прилади безпеки. А у місцях, які представляють небезпеку відсутні попереджуючі написи та знаки безпеки.
На підприємстві відсутній графік технічного огляду, технічного обслуговування і ремонту об’єктів систем газопостачання, а контрольний  огляд газового господарства й зовсім не проведено.
Слід зазначити, що виконання робіт в діючих електроустановках напругою понад 1000 В у ТзОВ «Керамбуд» відбувається без відповідного дозволу Держпраці.
“За порушення вимог нормативно-правових актів з охорони праці до адміністративної відповідальності притягнуто 6 посадових осіб, у тому числі і керівника підприємства. Також керівництво підприємства зобов’язано усунути усі порушення у встановлені у приписах терміни”- повідомив голова комісії планової перевірки Станіслав Мілан.
Довідково
ТзОВ «Керамбуд» займається виробництвом цегли із випаленої глини.
Підприємство здійснює свою діяльність у с. Галичани,Городоцького району.
На даний час його функціонування забезпечує 137 працівників.