4 797 повідомлень про прийняття на роботу надійшло на Львівщині до ДПС впродовж проведення роз’яснювальної роботи

05 лютого 2020

За даними ГУ ДПС у Львівській області впродовж 27-31 січня 2020 року на Львівщині 2 450 суб’єктів господарювання подали повідомлення про прийняття на роботу 4 797 найманих працівників. Серед таких – 231 роботодавців, які у попередніх періодах не звітував про використання найманої праці, подали повідомлення про прийняття 507 працівників.

Нагадаємо, впродовж останньої декади січня на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 22.01.2020 № 2313/0/1-20 в Україні та, зокрема, на Львівщині проводились заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості населення у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.

Роз’яснювальна робота серед суб’єктів господарювання щодо необхідності укладання трудових договорів з найманими працівниками та їх офіційного працевлаштування проводилась посадовими особами ГУ Держпраці у Львівській області спільно з органами місцевого самоврядування, ГУ ДПС у Львівській області, ГУ ПФУ у Львівській області, Обласним та районними центрами зайнятості, ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, райдержадміністраціями.