Звернення начальника ГУ Держпраці у Львівській області Ольги Вільхової з нагоди Дня охорони праці

28 квітня 2017

Вельмишановні колеги та мешканці Львівщини!

Сьогодні у  всіх куточках України та й  у багатьох країнах світу проводиться чимало заходів, які спрямовані на те, щоб привернути увагу усієї світової спільноти до проблеми безпеки праці.

Їх актуальність та потрібність  важко переоцінити, оскільки,  коли говоримо про безпеку на робочому місці, передусім,  маємо на увазі  збереження здоров’я та навіть життя працівників. Саме тому, необхідно створювати усі умови для того, щоб  знизити рівень травматизму  та усунути  фактори, які можуть спричинити негативні наслідки для працівника.

Розуміємо, що культуру праці слід формувати ще з дитячих років, саме тому, чимало заходів було проведено  саме для учнів, студентів та нашої   молоді.

День охорони праці, який започаткувала Міжнародна організація праці  має особливе значення та заслуговує на   увагу кожного з нас. Охорона праці є невід’ємною складовою розвитку суспільства, саме тому, необхідно  об’єднатися та спільними зусиллями зробити так, щоб керівники дбали про  своїх працівників,  а  усі працівники почувались  безпечно на власних робочих місцях.

Всесвітній день охорони праці – це також день скорботи, оскільки сьогодні згадуємо тих людей, які втратили  своє життя на виробництві, відтак, молимося за них та  вшановуємо їх пам’ять.