На підприємстві «Крес» відбувся семінар з безпеки та гігієни праці

20 квітня 2017

На підприємстві «Крес», основним напрямком роботи якого є очищення приміщень від патогенних шкідників, відбувся семінар за участі фахівців ГУ Держпраці у Львівській області щодо безпеки та гігієни праці. Учасниками семінару були працівники підприємства з усіх куточків України.

Відтак, головний  державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Григорій Михайлів  розповів про  порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці та відповідних  інструктажів.

Також фахівець ГУ Держпраці у Львівській області  поінформував про порядок виконання ремонтних, монтажних, будівельних та інших робіт, що виконуються на висоті понад 1,3 м.

Враховуючи особливості діяльності підприємства, значну увагу під час семінару було зосереджено на питаннях гігієни праці. Зокрема,  заступник начальника відділу  Віра Кузів  розповіла про  попередні та періодичні медогляди, які необхідно проходити працівникам.

Окрім цього, вона  поінформувала про  вимоги до складських приміщень, наголосивши при цьому, що їх слід обов’язково провітрювати. Також в рамках семінару фахівець ГУ Держпраці  розповіла про   інфекційні хвороби, що звичайно поширені у тварин, але здатні передаватися від тварин до людини, окреслила  їх особливості та симптоми. Зокрема,  зупинилася на такій гострій інфекційній хворобі як лептоспіроз, що дуже поширена серед гризунів, а саме з-поміж пацюків. На завершення, фахівець ГУ Держпраці закликала не ігнорувати засобами індивідуального захисту та обов’язково їх використовувати.

Резюмуючи,  директор ПП «Крес»  Ярослав Данилюк наголосив, що  підприємство працює  відповідно до європейських стандартів, а отже,  дотримується  так само  й усіх  передбачених  вимог   щодо безпеки праці.

Довідка:

Підприємство “Крес” працює на ринку України з 1994 року. Основний вид діяльності ПП “Крес” – проведення робіт у сфері дезінфекції, дезінсекції, фумігації та дератизації (Pest Control – контроль шкідників), або – захист від шкідників, таких як: мікроби, гризуни, повзаючі та літаючі комахи, амбарні шкідники, птахи, собаки, коти та інші).