Підприємців Мостиського району закликали відмовитись від виплати зарплати «в конвертах»

19 травня 2017

У середу, 17 травня,  за участю голови райдержадміністрації Степана Буняка, головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області Тараса Орната відбулася чергова зустріч з  підприємцями Мостиського району.

Під час зустрічі обговорили питання виплат зарплат працівникам, які повинні здійснюватися на рівні не нижче мінімальної. Зокрема,  на семінарі підприємцям наголосили, що  у зв’язку із збільшенням з 1 січня 2017 року мінімальної зарплати, керівникам підприємств, установ, організацій необхідно дотримуватись мінімальних державних гарантій в оплаті праці та розуміти про відповідальність за неналежне оформлення трудових відносин..

За результатами обговорення доручено суб’єктам підприємницької діяльності, де середньомісячна заробітна плата менша за мінімальний розмір встановлений законодавством України, переглянути систему оплати праці.

Підсумовуючи Степан Буняк закликав присутніх  зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах», зазначивши, що  у випадку ігнорування цієї вимоги до керівників підприємств і приватних підприємців контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їх компетенції.