Впродовж тижня у 10 медзакладах області провели превентивні заходи щодо безпечної експлуатації кисневих балонів

11 грудня 2020

На виконання окремого доручення Держпраці, на Львівщині тривають превентивні заходи щодо безпечної експлуатації кисневих балонів у медзакладах, призначених для госпіталізації та лікування хворих на коронавірус Covid-19. Протягом 7-10 грудня фахіці Головного управління спільно з представниками Департаменту охорони здоров’я ЛОДА провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками 10 лікарень задля уникнення нещасних випадків.

Інформаційно

– «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»

На старнції встановлено 1 кріоциліндр, 40 кисневих концентраторів. Експлуатується 24 кисневі балони. Обслуговує балони з киснем 1 особа.

– КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ»

На станції встановлено 1 кріогенний газифікатор, працює 53 кисневих точки. Експлуатується 32 кисневі балони. Обслуговує балони з киснем 1 особа.

– КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня»

На станції встановлено 1 кріогенний газифікатор. 4 кисневих концентратори, а також працює 340 кисневих точок. Експлуатується 50 кисневих балонів. Обслуговує балони з киснем 6 осіб.

– КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова»

На станції встановлено 1 кріогенний газифікатор, 300 кисневих концентраторів, працює 270 кисневих точок. Експлуатується 39 кисневих балонів. Обслуговує балони з киснем 2 особи.

– КНП «Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. Князя Лева»

Встановлено 46 кисневих концентраторів, працює 47 кисневих точок. Експлуатується 60 кисневих балонів на добу. Обслуговує балони з киснем 3 особи.

– КНП «8-а міська клінічна ліекарня м. Львова»

Встановлено 1 газифікатор, 12 концентраторів. Експлуатується 17 кисневих балонів (використовують кисень для реанімаційного та хірургічного відділень). Обслуговує балони з киснем 2 особи.

– КНП «5-а міська клінічна лікарня м. Львова»

Встановлено 20 концентраторів. Експлуатується 48 кисневих балонів (використовують кисень для реанімаційного та хірургічного відділень). Обслуговує балони з киснем 8 осіб.

– КНП «Пологовий клінічний будинок №1»

Встановлено 20 концентраторів. Експлуатується 22 кисневих балонів. Обслуговує балони з киснем 1 особа.
– КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ»

Встановлено 14 концентраторів. Експлуатується 120 кисневих балонів (використовують кисень для реанімаційного та хірургічного відділень). Обслуговує балони з киснем 4 особи.

– КНП «Бузька ЦРЛ»

Встановлено 10 концентраторів. Експлуатується 60 кисневих балонів (використовують кисень для реанімаційного та хірургічного відділень). Обслуговує балони з киснем 4 особи.