Упродовж тижня Головним управлінням розпочато спецрозслідування 1 нещасного випадку

17 липня 2019

Повідомляємо, що  резонансних групових нещасних випадків на виробництві, під час яких загинуло двоє і більше осіб протягом звітного періоду станом на  17.07.2019 року  не було.

 Окрім цього, інформуємо, що упродовж звітного періоду станом на 17.07.2019 року призначено спеціальне розслідування 1 нещасного випадку.

Як йдеться у повідомленні, що надійшло з підприємства, 12.07.2019 року стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з електромонтажником з кабельних мереж 1985 року народження ТзОВ «Датекс С».

Електромонтажник з кабельних мереж ТзОВ “Датекс С” виконував роботи в нежитловому приміщенні у м. Львові по вул. Краківська 1/3 (територія замовника ТзОВ “Кам”яниця №1”). 

Після завершення робіт, працівники та потерпілий повернулись у побутове приміщення по особисті речі. Потім потерпілий кудись вийшов.  Близько 19 год. 00 хв. потерпілого  виявили без ознак життя на території, де виконувались роботи. Була викликана швидка медична допомога, лікарі якої констатували смерть.  Ймовірна причина смерті- природня.