На Львівщині розглянули плани розвитку робіт підприємств нафтогазовидобувної галузі на 2019 рік

11 березня 2019

Днями  під головуванням начальника ГУ Держпраці у Львівській області Ольги Вільхової за участю фахівців відділу нагляду у гірничодобувній промисловості відбувся розгляд виконання умов погодження планів розвитку робіт підприємств нафтогазового комплексу за 2018 рік та розгляд планів робіт на 2019 рік з питань охорони праці, промислової безпеки та надр.

Під час розгляду було заслухано представників 21 підприємства, які здійснюють видобуток вуглеводнів на території Львівської області. Йшлося про основні показники діяльності за минулий рік.  Водночас присутні проаналізували  інформацію про виконання  умов  погодження планів розвитку робіт на 2018 рік. Окрім цього, представники підприємств повідомили про плани робіт на 2019 рік.

Представникам підприємств наголошено на додержанні вимог законодавства і нормативно-правових актів з питань надр, охорони праці та промислової безпеки під час дослідно-промислової та промислової розробки родовищ вуглеводнів. Також рекомендовано активізувати роботу з вчасного отримання спеціальних дозволів на користування надрами, погодження в Головному управлінні технологічних документів на дослідно-промислову та промислову розробку родовищ, пробну експлуатацію свердловин, матеріалів на консервацію, ліквідацію свердловин та переведення свердловин на вищезалягаючі горизонти.

Водночас представникам підприємств нагадали, що  у 2017 році набули чинності “Правила розробки нафтових і газових родовищ”.

Серед іншого присутні поспілкувалися щодо можливості проведення в структурних підрозділах підприємств превентивних заходів  задля роз’яснення  законодавства і нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та надр.

За результатами розгляду  складено  протокол. У документі  викладені умови погодження планів розвитку робіт на 2019 рік.  Відповідно до цих умов  підприємства зобов’язані щоквартально надавати в Головне управління інформацію про стан їх виконання, відповідно до зазначених у протоколі  термінів.