На Львівщині вперше відбудеться Форум з охорони праці

23 квітня 2018
У пятницю, 27 квітня, у приміщенні  Національного університету «Львівська політехніка»  в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці вперше на Львівщині  відбудеться  I Львівський форум з охорони праці. Цьогоріч Форум проходитиме під девізом «Захищене і здорове покоління».
На захід запрошені  науковці, роботодавці,  профспілки,  студентська молодь, інженери з охорони праці, кращі підприємства з охорони праці.
Метою  Львівського форуму з охорони праці є  привернення уваги суспільства, особливо молоді,  до важливості питань охорони праці, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля  формування культури безпеки та гігієни праці та впровадження кращих практик у цій сфері.
Форум стане майданчиком для обміну досвідом між експертами,  підприємцями, майбутніми  працівниками і фахівцями з охорони праці.
У рамках заходів запланований  студентський флешмоб «Захисти своє майбутнє». Також  відбудеться урочисте нагородження переможців І відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» та відзначення кращих фахівців Львівщини  з охорони праці.
У програмі також передбачена  виставка виробників  інформаційних матеріалів з охорони праці та засобів індивідуального захисту, а підприємства презентуватимуть власні  напрацювання у сфері  охорони праці.
Разом з тим на Форумі  презентуватимуть унікальні  документи з охорони праці, які зберігалися в архіві Львівської політехніки.
Зазначимо, що організаторами Львівського Форуму з охорони праці є ГУ Держпраці у Львівській області, Національний університет «Львівська політехніка»,  Львівська обласна державна адміністрація. Партнери –  Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців, Об’єднання профспілок Львівщини, УВД ФСНВ України у Львівській області, ДП «Західний експертно-технічний центр».
Довідка:
Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. Детальніше з програмою можна ознайомитися тут: ПЛАН ЗАХОДІВ з відзначення Дня охорони праці на Львівщині у 2018 році