Представники обласних управлінь Держпраці, Нацполіції та Трансбезпеки провели низку інформаційно-роз’яснювальних заходів

17 лютого 2020

З  метою зниження рівня виробничого травматизму фахівці Головного управління Держпраці у Львівській області впродовж січня-лютого провели роз’яснювальну роботу з представниками підприємств соціально-культурної сфери, житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу та лісової галузі Львівщини.      

Низку превентивних заходів проведено посадовими особами відділу нагляду в АПК та СКС впродовж цього періоду. Першочергово фахівці Головного управління відвідали підприємства та установи, в яких було спостерігається зростання травматизму зі смертельними наслідками.

Оскільки в області зросла кількість нещасних випадків внаслідок дорожньо-транспортних пригод, до інформаційно – роз’яснювальної роботи також було залучено представників органів Національної поліції України та Державної служби з безпеки на транспорті. Спільні семінари відбулись у ЛКП «ШРП Залізничного району», ЛКП «Львівводоканал», ДП «Буський лісгосп» тощо. Також консультації щодо дотримання вимог безпеки проведено з водіями навчальних закладів відділу освіти Старосамбірської РДА та водіями мережі аптек «Подорожник»  ПП «Соломія-сервіс».            

Слід зазначити, інформаційно-роз’яснювальна робота триватиме і надалі. З метою підвищення обізнаності та інформування суспільства про небезпеку на роботі, а також формування культури профілактики нещасних випадків і професійних захворювань фахівці Головного управління щоденно проводять активну роз’яснювальну роботу. Консультації можна отримати завітавши у Громадську приймальню.