За результатами вжитих Головним управлінням заходів підприємствами Львівщини усунено 96% виявлених порушень

22 липня 2020

У першому півріччі Головним управлінням Держпраці у Львівській області проведено 241 перевірку суб’єктів господарювання з питань додержання вимог у сферах промислової безпеки, охорони та гігієни праці, з яких  73 -позапланові. В межах цих заходів перевірено 656 виробничих об’єктів (обстежень) суб’єктів господарювання.

Під час проведення цих заходів держінспектори виявили 4785 порушень. У зв’язку з наявністю порушень, які загрожували життю та здоров’ю працівників,  за рекомендаціями посадових осіб Головного управління перевірені підприємства у 69 випадках самостійного призупиняли експлуатацію небезпечного обладнання та виконання робіт до усунення небезпек. Разом з тим, щодо злісних порушників вимог безпеки Головним управлінням скеровано до адміністративного суду 5 позовних заяв з проханням зупинити (обмежити) небезпечне виробництво та виконання робіт.

За допущення порушень до адміністративної відповідальності впродовж півріччя притягнуто 390 осіб, з яких 190 – керівники підприємств.

За результатами вжитих Головним управлінням заходів перевірені підприємства  області усунули 4627 порушень нормативно-правових актів з питань охорони праці та промислової безпеки, що становить  96 % із загальної  кількості виявлених впродовж зазначеного періоду.