За результатами інформаційного відвідування заробітну плату працівникам підвищили на 15 %

06 серпня 2019

Профілактичне відвідування днями фахівець  Головного управління Держпраці у Львівській області провів у фермерському господарстві Івана Кільгана у селі Велика Білина, що на Самбірщині.  Господарство налічує 12 працівників, однак заробітна  плата їм проводиться на низькому рівні.  

Під час відвідування інспектор праці розповів про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.  Зокрема, йшлося про особливості нарахування заробітної плати, про необхідність дотримання строків її виплати та компенсації, які слід виплачувати працівникам у випадку порушення цих термінів.

Окрім цього голову господарства попереджено про відповідальність за порушення законодавства про працю: «За порушення законодавства у сфері оплати праці та оформлення трудових відносин передбачена не лише адміністративна, а й фінансова та кримінальна відповідальність», – наголосив державний інспектор Мирон Лизан.

Слід зазначити, за результатами проведених консультацій голова фермерського господарства запевнив, що з липня підвищив заробітну плату працівникам на 15%.