Керівника Головного управління Держпраці у Львівській області включено до складу Львівської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради

29 жовтня 2015

28 жовтня відбулось перше засідання Львівської територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.  У засіданні взяла участь, як представник органу виконавчої влади, начальник Головного управління Держпраці у Львівській області – Ольга Вільхова.

Головою Ради обрано голову Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців – Івана Ривака.

Одним із основних завдань засідання стало питання прийняття нової територіальної угоди між Львівською обласною державною адміністрацією, об’єднаннями роботодавців та профспілковими об’єднаннями Львівщини на 2015-2017 роки. Слід зазначити, що представлений проект угоди сторони схвалили та домовились підписати вже упродовж тижня.

Також представники діалогу прийшли до спільного рішення активізувати роботу щодо виконання зобов’язань Територіальної угоди шляхом проведення спільних «круглих столів», семінарів, нарад з пошуку шляхів вирішення проблемних питань у даному напрямку.  

На черговому засіданні регіональної тристоронньої соціально-економічної ради розглядатимуться основні проблемні питання, котрі виникають у працедавців та найманих працівників.

Довідково:

Національна тристороння соціально-економічна рада (Національна рада) вперше була утворена як консультативно-дорадчий орган при Президентові України з представників Кабінету Міністрів України, всеукраїнських професійних спілок та їх об’єднань, всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців відповідно до Указу Президента України від 29 грудня 2005 року № 1871 „Про розвиток соціального діалогу в Україні”. Вдруге – Президентом України як постійно діючий орган відповідно до Закону про соціальний діалог Указом № 347 від 02 квітня 2011 року.

Відповідно до статті 17 Закону України “Про соціальний діалог в Україні”, для ведення соціального діалогу на територіальному рівні (в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі) з рівного числа представників сторін можуть утворюватися територіальні тристоронні соціально-економічні ради.

Територіальна рада об’єднує представників сторін соціального діалогу в рівній кількості. Координує діяльність територіальної ради голова, який обирається на першому засіданні із співголів сторін терміном на один рік почергово від представників кожної із сторін.