ІНТЕРАКТИВНИЙ ІНСПЕКТОР

З метою забезпечення безперервної роботи в частині проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань, що належать до компетенції Держпраці, на період воєнного стану посадові особи Західного міжрегіонального управління державної служби з питань праці надають консультації ОНЛАЙН.

Відповіді на найбільш запитувані питаннящо надходять до Держпраці, розміщені на сайті Держпраці у рубриці «Запитання – відповіді» за посиланням: https://dsp.gov.ua/faq/.

Якщо не знайшли відповідь або у вас є запитання щодо діяльності Західного міжрегіонального управління державної служби з питань праці ви можете скористатися сервісом «Інтерактивний інспектор». Зокрема оперативно консультацію можна отримати:

  • по телефону:  +380681404120  (вартість згідно з тарифами вашого оператора);
  • через месенджери Viber, WatsApp, Telegram за номером телефону +380681404120;
  • електронною поштою:interaktuvnyiinspektor_z@ukr.net ;
  • заповнивши форму для отримання роз’яснення: https://forms.gle/LCiAbqjAxTRPjiFbA;
  • скерувавши запит через соціальну мережу Facebook: у стрічці пошуку слід ввести «Західне міжрегіональне управління державної служби з питань праці» або @zmu.dsp.lviv, або перейти за посиланням: https://www.facebook.com/zmu.dsp.lviv .

Окрім цього, з актуальними розясненнями норм чинного законодавства можна ознайомитись на:

Водночас консультації продовжують надавати у громадській приймальні Західного міжрегіонального управління державної служби з питань праці за телефоном (032) 235-48 -42