На Львівщині обрали переможців та призерів конкурсу «Охорона праці очима дітей-2019»
07 березня 2019![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/1-1024x683.jpg)
Сьогодні, 7 березня, відбулося засідання обласної конкурсної комісії, під час якого визначили переможців та призерів регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей-2019» у Львівській області.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_6985-1024x683.jpg)
Загалом на конкурс свої роботи подали понад 660 юних та маленьких художників зі всієї Львівської області.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7050-1024x683.jpg)
«Приємно відзначити, що кількість учасників конкурсу зростає щороку. Він стає популярнішим та масштабнішим. А це означає, що більше людей замислюються над тим, наскільки актуальним та важливим для кожного з нас є питання охорони праці»,- сказала начальник Головного управління Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7077-1024x683.jpg)
Зазначимо, що учасниками конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7094-1024x683.jpg)
З-поміж усіх робіт, члени комісії надавали перевагу авторським, оригінальним та цікавим малюнкам, які максимально відповідають темі охорони праці.
Отже, перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років
1 місце – Песік Вероніка, 10 років “Охорона праці – твоя безпека”
2 місце – Лаврик Марта, 7 років “Безпека на будівництві”
3 місце – Стадник Вероніка, 7 років, “Безпечна праця”
друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років
1 місце – Бучай Марія, 12 років, “Будь обережний на роботі”
2 місце – Новіцький Григорій, 11 років,”Тато, я чекаю тебе”
3 місце – Кремса Ярина, 14 років, “Будь обережний, газ”
третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років
1 місце – Смерега Назар, 18 років ,”Вчора пощастило, завтра, можливо, ні”
2 місце – Дарія Гавриляк, 17 років, “Твоє життя у твоїх руках”
3 місце – Кучерка Марія, 17 років “Охорона праці-запорука безпеки життя”
Окрім цього, призерами регіонального конкурсу є: Щербакова Вероніка, Перерва Олександр, Гос Анастасія, Геренович Денис, Батіг Максим, Зіньчук Роман, Гвоздик Ігор, Пасічник Софія, Вавринюк Павло, Лавріненко Вікторія, Геу Марія.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7046-1024x683.jpg)
До слова, урочисте нагородження переможців та призерів I етапу Всеукраїнського конкурсу відбудеться у квітні в межах відзначення Всесвітнього дня охорони праці.
![](https://lviv.dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_7082-1024x683.jpg)
Вітаємо переможців!