Рівненщина: про інформаційні відвідування роботодавців та їх працівників щодо ризиків та наслідків незадекларованої праці говорили в ефірі “Українське радіо”
17 лютого 2023![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Про важливу реалізацію спільних дій щодо зменшення рівня незадекларованої праці та попередження виробничого травматизму наголосили в ефірі заступник начальника Західного міжрегіонального управління Держпраці Алла Рижа та начальник відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Маргарита Захарчук.
Акцентовано на ризиках примусової праці, перевагах офіційного працевлаштування, заходах з реалізації Національного плану щодо зниження рівня незадекларованої праці, виробничого травматизму та сприяння відновленню економіки на 2023 рік.