Гендерна рівність прав та можливостей жінок та чоловіків у трудових відносинах
07 березня 2023![?♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td1/1/16/1f9d4_200d_2642.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb/1/16/1f469_200d_1f9b0.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f530.png)
Стаття 24 Конституції України закріплює рівність чоловіків та жінок в усіх сферах життя. Частина третя цієї статті безпосередньо присвячена подоланню дискримінації стосовно жінок в Україні та наголошує на тому, що рівність прав жінок та чоловіків забезпечується наданням жінкам рівних з чоловіками можливостей у громадсько-політичній та культурній діяльності, у здобутті освіти та професійній підготовці, у праці та винагороді за неї тощо. Окрім даної норми, ґендерної рівності торкаються статті 21, 51 Конституції України.
Рівність прав жінки і чоловіка забезпечується:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Питання забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та недискримінації рекомендується вносити в колективні договори окремим розділом «Рівність і недискримінація». Таким чином, забезпечуватиметься фактична рівність чоловіків і жінок на робочих місцях, не допускається дискримінація за ознакою статі.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f530.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f530.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6a/1/16/1f530.png)